پیش فروش Solana Meme Coin Pandiana (PNDA) از 4 جولای آغاز می شود


فهرست

  • سکه میم PNDA پاندیانا امروز در پیش فروش است
  • PNDA با راه اندازی منصفانه و فراگیر خود به جامعه میم سکه Solana ضربه می زند

جدیدترین میم کوین سولانا، پاندیانا (PNDA) به صورت پیش فروش عرضه می شود تا فرصت های جدیدی را برای علاقه مندان به ارزهای دیجیتال، معامله گران و ارائه دهندگان نقدینگی باز کند. PNDA با طراحی توکنومیک متعادل و دموکراتیک و مجموعه ای از عملکردهای کمکی شروع می شود.

سکه میم PNDA پاندیانا امروز در پیش فروش است

پاندیانا (PNDA)، یک ارز دیجیتال میم مبتنی بر جامعه در بلاک چین سولانا (SOL)، از همه طرفداران کریپتو دعوت می کند تا در پیش فروش آن شرکت کنند. پرتاب مورد انتظار امروز، 4 ژوئیه 2024، ساعت 16:00 (UTC) انجام خواهد شد. در همین حال، اکوسیستم سولانا همچنان شاهد افزایش محبوبیت میم کوین است.

تصویر توسط پاندیانا

برخلاف اکثریت قریب به اتفاق کوین‌های میم رقیب، پاندیانا ابزار واقعی را ارائه می‌دهد که فراتر از معاملات سوداگرانه است. از آنجایی که تنها 10 میلیون توکن PNDA در دسترس است، نادر بودن آن تضمین شده است و آن را به یک دارایی ارزشمند در اکوسیستم سولانا تبدیل می‌کند و نه فقط یک میم کوین دیگر.

هدف پیش فروش پاندیانا تضمین 10000 SOL در 60 روز با ارائه 40 درصد از کل عرضه توکن به سرمایه گذاران اولیه با قیمت های مقرون به صرفه است.

این پیش فروش برای اطمینان از دسترسی منصفانه، با محدودیت های خرید حداقل 1 SOL و حداکثر 100 SOL ساخته شده است، که توزیع عادلانه را در بین سرمایه گذاران بالقوه پیش فروش تشویق می کند. با قیمت پیش فروش 400 توکن PNDA برای 1 SOL، این فرصت مناسبی برای ورود پرندگان اولیه است که به دنبال دریافت سکه بزرگ بعدی سولانا هستند.

پس از پیش فروش، سکه در Raydium، بزرگترین صرافی غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال سولانا (DEX) با ارزش بازار عرضه می شود. انتظار می‌رود که قیمت فهرست 200 PNDA برای هر SOL تعیین شود.

PNDA با راه اندازی منصفانه و فراگیر خود به جامعه میم سکه Solana ضربه می زند

از سرمایه گذاران اولیه دعوت می شود تا در پیش فروش شرکت کنند و به انجمن در حال رشد پاندیانا در تلگرام و دیسکورد بپیوندند تا از همه پیشرفت های مرتبط با پاندیانا به روز بمانند.

مشارکت‌کنندگان در جامعه رسانه‌های اجتماعی از تأثیرگذاری بر پروژه و به‌دست آوردن توکن‌ها با قیمت ورودی سود دوگانه دارند.

با شتاب گرفتن پروژه، به خدمات بیشتری مجهز خواهد شد که منحصراً برای دارندگان PNDA و ارائه دهندگان نقدینگی قابل دسترسی است.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید