سولانا میم کوین Dogwifhat (WIF) در بحبوحه رکود بازار 5 درصد افزایش یافت


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در اقدامی شگفت‌انگیز، Dogwifhat (WIF)، یک میم کوین در بلاک‌چین سولانا، علی‌رغم کندی کلی در بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال، بیش از ۵ درصد افزایش یافته است. این بهبود غافلگیرکننده در شرایطی که بازار شاهد دوره ای از رکود است، نفس تازه ای می دهد.

بازار کریپتوکارنسی در حال حاضر دچار رکود شده است و بسیاری از دارایی های اصلی حرکتی کم یا بدون حرکت نشان می دهند. رهبران بازار بیت‌کوین و اتریوم با ثابت نگه داشتن قیمت‌های دیگر ارزهای دیجیتال، زمینه را برای سایر ارزهای دیجیتال فراهم کرده‌اند. عملکرد بازار همچنان مختلط است و تعداد انگشت شماری از ارزهای دیجیتال در بازه زمانی 24 ساعته ضرر می کنند.

با این حال، در میان حرکت کم رونق در این بازار، Dogwifhat با افزایش قیمت قابل توجه خود توانست توجهات را به خود جلب کند.

WIF از زمانی که در جریان نزول بازار جمعه به کمترین میزان 2.20 دلار رسید، به طور پیوسته در حال افزایش بوده است، که باعث شد بیت کوین به کمترین قیمت خود در تقریبا یک ماه گذشته سقوط کند و باعث انحلال موقعیت خرید ارزهای دیجیتال شود.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه WIF/USD، با حسن نیت: TradingView

در زمان نگارش این مقاله، Dogwifhat با 5.16 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 2.53 دلار رسیده و به بالاترین حد روزانه 2.55 دلار رسیده است. اگر امروز در سبز بسته شود، WIF می تواند دومین روز متوالی سود خود را داشته باشد. میم کوین Solana در حال حاضر با ارزش بازار 2.52 میلیارد دلار به عنوان چهل و یکمین ارز دیجیتال بزرگ در رتبه بندی قرار دارد.

مرتبط با

میم کوین ها اغلب بر اساس اخبار و چرخه های تبلیغاتی نوسان دارند. بهبود غافلگیرکننده Dogwifhat ممکن است با اظهارنظر اخیر مایک نووگراتز، مدیر عامل Galaxy Digital در مورد X، که به طور غیرمستقیم به Dogwifhat اشاره کرده بود، کمک کرده باشد.

Novogratz در توییتی پرسید: “آیا کسی می داند از کجا می توانم یکی از کلاه های سگ را بخرم؟ هدیه ای عالی برای کسی که می شناسم.” یکی از کاربران X پاسخ “dogwifhatstore” را داد در حالی که Novogratz پاسخ “Gracias”.

با ادامه روند صعودی Dogwifhat، ممکن است با مقاومت مواجه شود، به ویژه در حول و حوش قیمت های بالاتر در SMA 50 روزانه در 2.94 دلار، اگر جو کلی بازار بدون تغییر باقی بماند. مشخص نیست که آیا Dogwifhat می‌تواند حرکت خود را با تکامل سناریو حفظ کند یا اینکه این افزایش یک افزایش موقت است.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید