Solana Meme Coin Dogwifhat (WIF) 47% افزایش یافت، چه چیزی پشت این رالی است؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Dogwifhat (WIF)، یک ارز دیجیتال الهام گرفته از میم مبتنی بر بلاک چین سولانا، در 24 ساعت گذشته 47 درصد افزایش یافت و به رکورد 0.571 دلار رسید.

در زمان نوشتن، WIF با 44.41 درصد افزایش به 0.543 دلار رسیده است. افزایش قیمت Dogwifhat “شیبا اینو” سولانا در 24 ساعت گذشته به دنبال افزایش 6 درصدی قیمت بیت کوین است.

بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، برای اولین بار از اواخر سال 2021 به سطح 57000 دلار بازگشت. قیمت بیت کوین از ابتدای سال تاکنون 32 درصد افزایش یافته است و این روند صعودی طولانی‌مدت خود را ادامه می‌دهد که باعث افزایش علاقه به آلت‌کوین‌ها شده است.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه WIF/USDT، اعتبار: TradingView

توکن بومی سولانا، SOL، که WIF میزبان آن است، نیز روند صعودی کلی بازار را منعکس کرد و در زمان انتشار با 8 درصد افزایش به 111.43 دلار معامله شد.

افزایش کلی بازار علاقه زیادی را در میان معامله گران ایجاد کرده است، همانطور که افزایش قیمت سکه میم نشان می دهد.

طبق داده‌های CoinMarketCap، بزرگترین توکن‌های میم از نظر ارزش بازار در 24 ساعت گذشته 9.1 درصد افزایش یافت و در مجموع به 24.45 میلیارد دلار رسید. علاوه بر Pepe که 50 درصد افزایش قیمت را تجربه کرد، Dogwifhat نیز با 47 درصد افزایش قیمت 24 ساعته را در بین ارزهای میم رهبری کرد.

حجم معاملات 24 ساعته WIF در راستای افزایش قیمت با 210 درصد افزایش به 119.6 میلیون دلار رسید.

بعدش چی؟

قابل ذکر است که WIF پس از کاهش به 0.285 دلار در 24 فوریه در آخر هفته به افزایش خود ادامه داد. گاوها در یک دوره چهار روزه تجمع کردند و سد 0.531 دلاری تعیین شده در 18 ژانویه را شکستند و بالاترین رکورد قبلی WIF را شکستند.

قیمت WIF پس از رسیدن به بالاترین سطح تاریخ وارد قلمروی ناشناخته شده است، بنابراین ممکن است پیش‌بینی اینکه کجا خواهد رفت دشوار باشد. منطقاً، شکست پایدار بالاتر از بالاترین سطح تاریخ در 0.571 دلار می تواند آن را به منطقه 0.6 دلار برساند.

از سوی دیگر، WIF ممکن است به دنبال پشتیبانی متوسط ​​در مانع قبلی با 0.47 دلار باشد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید