Solana Meme Coin Dogwifhat با افزایش حدس و گمان Binance 100٪ افزایش می یابد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Dogwifhat (WIF)، یک توکن میم محبوب در بلاک چین سولانا، طی 12 ساعت افزایش بیش از 100 درصدی را تجربه کرده است که ناشی از ترکیبی از خریدهای قابل توجه نهنگ و حدس و گمان در مورد یک لیست بالقوه در بزرگترین صرافی ارز دیجیتال، Binance است.

این افزایش با یک سری سفارش‌های خرید بزرگ همراه بود که توسط فردی با نام کاربری آنلاین “Binanceinsider.sol” ارسال شد. بر اساس داده‌های Lookonchain، یک سرمایه‌گذار مرموز امروز 17.22 میلیون توکن WIF را به قیمت تقریباً 8.65 میلیون دلار خریداری کرد. این سرمایه‌گذاری قابل توجه، همراه با نام پیشنهادی نهنگ، این گمانه‌زنی را برانگیخته است که بایننس ممکن است در آینده‌ای نزدیک Dogwifhat را فهرست کند.

این اولین بار نیست که “binance-insider.sol” به WIF علاقه نشان می دهد. همان سازمان قبلاً نزدیک به 20 میلیون توکن را فقط به قیمت 225000 دلار خریداری کرده بود. با خرید عمده امروز، “binance-insider.sol” به دومین دارنده بزرگ WIF تبدیل می شود که در حال حاضر دارای پورتفولیویی به ارزش نزدیک به 7 میلیون دلار است.

کلاه هنوز سر است

فعالیت نهنگ‌ها تأثیر عمیقی بر قیمت Dogwifhat گذاشت و قیمت را در عرض چند ساعت از 0.10 دلار به 0.213 دلار رساند. با توجه به CoinMarketCap، این افزایش WIF را به رتبه هفتم در میان توکن‌های میم از نظر ارزش بازار رساند.

""
تبدیل WIF به USD CoinMarketCap

در حالی که بایننس هنوز به طور رسمی در مورد برنامه های بالقوه فهرست بندی Dogwifhat اظهار نظر نکرده است، جامعه از انتظارات غوغا می کند. افزایش سریع ارزش توکن و افسانه “binance-insider.sol” طوفانی از هیجان ایجاد کرد و سرمایه گذاران را به این فکر فرو برد که آیا WIF برای یک لیست عمده آماده است یا خیر.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید