Solana Meme Coin Creator 95% از عرضه خود را خریداری می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سکه میم Solly یکی از جدیدترین موارد اضافه شده به صحنه سکه میم سولانا است. با این حال، وقتی به فعالیت‌های زنجیره‌ای پروژه نگاه می‌کنیم، یک واقعیت نگران‌کننده آشکار می‌شود. همانطور که توسط LookOnChain گزارش شده است، توسعه دهنده آن خرید عظیمی انجام داده و 95 درصد از عرضه میم ها را در دستان خود گرفته است، که راه های زیادی را برای دستکاری بازار باز می کند.

طبق آخرین داده ها، چهار کیف پول وابسته به تیم توسعه Solly 950 میلیون توکن SOLLY را به قیمت 152 SOL یا تقریباً 24000 دلار خریداری کردند. با این خرید، که 95 درصد از کل عرضه SOLLY را تشکیل می دهد، توسعه دهنده کنترل تقریباً کاملی بر پویایی بازار توکن به دست می آورد. از دیدگاه کاربران، کنترل چنین بخش بزرگی از عرضه توکن برای یک سازمان مخاطره آمیز است.

با چنین درجه بالایی از کنترل، توسعه‌دهنده می‌تواند طرح‌های پمپ و تخلیه ایجاد کند، قیمت‌ها را به‌طور مصنوعی افزایش دهد، یا بر توزیع و نقدینگی توکن‌ها تأثیر نامناسبی داشته باشد. سپس 950 میلیون توکن SOLLY خریداری شده بین چندین کیف پول تقسیم شد.

مرتبط با

تقسیم به چند کیف پول می‌تواند شفافیت و خطرات بالقوه را برای سرمایه‌گذاران افزایش دهد، زیرا ردیابی حرکات و اهداف دقیق پشت این انتقال‌ها را سخت‌تر می‌کند. این کنترل واقعی را متمرکز نگه می دارد در حالی که ظاهری غیرمتمرکز ایجاد می کند. توسعه‌دهندگان Solly ناشناس هستند و می‌توانند هر اقدامی را بدون مواجهه با هیچ عواقبی انجام دهند، بنابراین مهم است که در صورت نگه داشتن توکن‌ها مراقب باشید.

پروژه هایی که در آن یک شرکت مقدار نامتناسبی از عرضه را کنترل می کند باید برای سرمایه گذاران پرچم قرمز ایجاد کند زیرا این موقعیت ها اغلب شامل افزایش خطرات اعمال ناعادلانه تجاری و دستکاری بازار است. اگرچه حتی پروژه های برتر نیز توزیعی دارند که در آن یک سازمان مقدار قابل توجهی از عرضه را در اختیار دارد، اما هیچ یک از آنها به مرز 95 درصد نمی رسد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید