سکه سولانا میم ایگی آزالیا 30 درصد افزایش یافت و به 100 میلیون دلار رسید


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال میم ایگی آزالیا، MOTHER، همچنان دنیای ارزهای دیجیتال را تحت تاثیر خود قرار می دهد و امروز 30 درصد از ارزش آن به 0.1 دلار برای هر توکن افزایش یافته است. این افزایش حماسی ارزش بازار مادر را تنها یک هفته پس از راه‌اندازی آن در بلاک چین سولانا به ۱۰۰ میلیون دلار رساند.

مرتبط با

برای یادآوری، پرتاب MOTHER از ابتدا با آب های متلاطم روبرو بود. مدت کوتاهی پس از راه اندازی، گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه افراد داخلی بیش از 20 درصد از کل عرضه را خریداری کرده اند که منجر به فروش بیش از 2 میلیون دلار سکه از ابتدای معاملات شده است. این موضوع به اتهامات مربوط به تجارت داخلی دامن زد و این نگرانی را ایجاد کرد که هنرمند ممکن است بخش قابل توجهی از توکن ها را به دنبال کنندگان خود خالی کرده باشد.

آزالیا علیه این اتهامات وارد عمل شد. ظاهراً او یک تیم توسعه را استخدام کرد، یک سیستم سوزاندن توکن برای کاهش عرضه راه‌اندازی کرد و زمان زیادی را صرف تعامل مستقیم با جامعه رمزنگاری کرد تا به نگرانی‌های آنها رسیدگی کند و اعتماد ایجاد کند.

""
منبع: حذف کننده DEX

به نظر می رسد که این تلاش ها نتیجه داده است، زیرا اعتماد سرمایه گذاران به MOTHER همراه با قیمت آن افزایش یافته است. افزایش سریع توکن نشان دهنده علاقه و توجه مثبت در بین علاقه مندان به ارزهای دیجیتال علیرغم تردیدها و بحث های اولیه است.

مرتبط با

اما داستان مادر یادآوری است: مراقب ارزهای دیجیتال جدید، به ویژه ارزهای رمزپایه شده توسط افراد مشهور باشید. بسیار مهم است که تکالیف خود را انجام دهید و مراقب باشید زیرا بسیاری از این توکن ها می توانند یک کلاهبرداری کوتاه مدت باشند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید