سکه سولانا میم ایگی آزالیا در 2 روز 1875 درصد افزایش یافت


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

توکن MOTHER هنرمند محبوب هیپ هاپ ایگی آزالیا به سرعت در جامعه رمزنگاری مورد توجه قرار می گیرد. ارز دیجیتال میم در بلاک چین سولانا، که در ابتدا جنجال های زیادی را به همراه داشت، تنها پنج روز پیش راه اندازی شد، اما در حال حاضر مورد توجه فعالان بازار ارز دیجیتال قرار گرفته است.

مرتبط با

با وجود هیجان اولیه، راه اندازی MOTHER با جنجال همراه بود. گزارش ها نشان می دهد که بیش از 20 درصد از کل عرضه توسط افراد داخلی خریداری شده و بیش از 2 میلیون دلار توکن فروخته شده است که منجر به اتهامات مربوط به معاملات داخلی و ادعاهایی مبنی بر اینکه آزالیا بخش قابل توجهی از عرضه توکن را به خریداران اولیه منتقل کرده است.

با این حال، آزالیا به مشترکین و دنبال کنندگان خود اطمینان داد که قصد ندارد آسیبی وارد کند و برعکس، به دنبال حمایت از ارزش مادر و رفاه کسانی است که این ارز دیجیتال را خریداری می کنند. سپس اقدام کرد. از جمله، او یک تیم توسعه را استخدام کرد، یک سیستم رایت توکن ساخت، و ساعت‌ها را صرف تعامل مستقیم با جامعه رمزنگاری کرد.

""
منبع: نمای معاملاتی

در نتیجه، در دو روز گذشته از جمعه، قیمت MOTHER با افزایش 1875 درصدی از 0.004 دلار به 0.075 دلار به ازای هر توکن، ارزش بازار ارز دیجیتال میم را به 91.34 میلیون دلار افزایش داد.

از داستان به اشتراک بگذارید

اینکه آیا افراد داخلی پشت راه اندازی MOTHER بوده اند یا نه و اینکه آزالیا چه احساسی نسبت به آن دارد، هنوز یک راز باقی مانده است. اما اقدامات اخیر حاکی از آن است که شاید داستان سکه های معروف به آن بدی که عموماً تصور می شود پایان نیابد.

مرتبط با

در هر صورت، باید مراقب بود و فقط به این دلیل که یک سلبریتی تصمیم به راه اندازی یک توکن گرفت، درگیر سکه های تازه ایجاد شده نشد. در بیشتر موارد، این هنوز در درجه اول برای سود است، نه به خاطر فرهنگ. بهتر است مراقب باشید و ببینید آیا توکن مانند میلیون ها توکن دیگر قبل از آن زنده می ماند یا ناپدید می شود.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید