افزونه ChatGPT آزمایشگاه Solana به هوش مصنوعی اجازه می دهد تا داده های بلاک چین را دریافت کند


این افزونه به چت ربات هوش مصنوعی اجازه می دهد تا موجودی کیف پول را بررسی کند، توکن ها را منتقل کند و NFT بخرد، زیرا OpenAI افزونه ها را به طور گسترده در دسترس قرار می دهد.

کاربران Solana (SOL) به زودی می توانند از طریق یک افزونه منبع باز فعال در ChatGPT، چت ربات هوش مصنوعی OpenAI (AI) با شبکه تعامل داشته باشند.

طبق توییت Solana Labs، شرکت توسعه‌دهنده بلاک چین Solana، در ۲۵ آوریل، این افزونه به ChatGPT اجازه می‌دهد تا موجودی کیف پول را بررسی کند، توکن‌های خاص Solana را انتقال دهد و هنگام ساخت OpenAI، توکن‌های غیرقابل تغییر (NFT) بخرد. در دسترس است. خواهد داد.

آزمایشگاه Solana همچنین توسعه دهندگان را تشویق می کند تا کد منبع باز را برای دریافت داده های زنجیره ای که ممکن است به آنها علاقه مند باشند، آزمایش کنند.

اسکرین شات به اشتراک گذاشته شده توسط Solana Labs نشان می دهد که ChatGPT توانسته لیستی از NFT های متعلق به یک آدرس Solana خاص را بازیابی کند، احتمالاً پیوند ابرداده متصل به NFT بازیابی شده از بلاک کاوشگر Solana Labs را به اشتراک بگذارد.

Solana Labs اشاره ای نکرد که آیا زمانی که OpenAI ویژگی افزونه را در دسترس همه قرار دهد، راه اندازی می شود یا خیر.

افزونه های جدید ChatGPT با استخراج اطلاعات از منابع آنلاین و تعامل با وب سایت های شخص ثالث برای پاسخ به دستورات درخواستی کاربر کار می کنند. این ویژگی در حال حاضر برای همه کاربران در حال ارائه است.

با این حال، همه از توسعه راضی نیستند.

یک کاربر توییتر پرسید سولانا در درجه اول بر توسعه یک “کاوشگر بلوک کاری” تمرکز دارد، در حالی که دیگری مورد سوال قرار گرفت چه مزایایی برای اکوسیستم به همراه خواهد داشت؟

به نظر می رسد آزمایشگاه سولانا پس از اعلام در 25 آوریل که در 25 آوریل اعلام کرد که بودجه 1 میلیون دلاری برای پروژه های توسعه ابزارهای هوش مصنوعی در Solana جمع آوری می کند، اکنون بیشتر بر روی هوش مصنوعی متمرکز شده است:

کاربران ChatGPT اکنون می توانند سابقه چت را حذف کنند

در همان روز، OpenAI اعلام کرد که کاربران ChatGPT اکنون می توانند به لطف ویژگی جدید حریم خصوصی، سابقه چت خود را خاموش کنند.

این تیم در بیانیه ای در 25 آوریل که برای کنترل بیشتر کاربران بر روی داده های خود راه اندازی شد، از عرضه این ویژگی جدید خبر داد. این شرکت افزود:

«چت‌هایی که با غیرفعال شدن سابقه چت شروع می‌شوند، برای آموزش و بهبود مدل‌های ما استفاده نمی‌شوند و در نوار کناری سابقه ظاهر نمی‌شوند».

OpenAI گفت که این ویژگی را می توان در تنظیمات ChatGPT یافت که می تواند در هر زمان تغییر کند.

OpenAI اعلام کرده است که مکالمات حذف شده به مدت 30 روز برای بررسی و ردیابی مطالب مخرب ذخیره می شود. پس از پاک شدن، مکالمات برای همیشه حذف می شوند.

مرتبط با: اولین از بسیاری؟ چگونه ممنوعیت ChatGPT ایتالیا می تواند موجی از مقررات هوش مصنوعی را ایجاد کند

شرکت هوش مصنوعی همچنین یک گزینه جدید “صادرات” را برای کاربران اضافه کرده است تا داده های خود را دانلود کنند و اطلاعات ذخیره شده ChatGPT را بهتر درک کنند.

ویژگی جدید حریم خصوصی در حالی ارائه شد که ایتالیا اخیراً به اولین کشور اروپایی تبدیل شد که ChatGPT را تحت مقررات حفاظت از داده های عمومی (GDPR) تا زمانی که با قوانین حریم خصوصی کاربران اتحادیه اروپا مطابقت داشته باشد ممنوع کرد.

مجله: خالق NFT، امیلی زی: ایجاد هنر مولد “ارگانیک” از الگوریتم های رباتیک
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *