سولانا با این اقدام بنیادی اتریوم را از سلطنت خلع کرده است


با توجه به این داده ها سولانا با پشتیبانی از DefiLlama موفق شد اتریوم را در حجم معاملات روزانه DEX (به ترتیب 1.148 میلیارد و 745 میلیون دلار) نابود کند.

Raydium، Meteora، Orca، Phoenix و Lifinity مبتنی بر Solana از نظر حجم معاملات روزانه جزو 10 DEX برتر هستند. البته Uniswap و PancakeSwap همچنان پیشتاز هستند.

همانطور که پاتریک اسکات بنیانگذار Dynamo DeFi اشاره کرد، سلطه حجم DEX Solana نیز وجود دارد در حال افزایش است. در واقع، برای اولین بار در ژوئن امسال از سطح 25 درصد فراتر می رود.

مرتبط با

بر اساس داده‌های ارائه شده توسط، حجم کلی DEX در هفت روز گذشته به ۲۶ میلیارد دلار رسیده است. تجزیه و تحلیل تلماسه.

در اوایل سال جاری، به دلیل محبوبیت فزاینده سکه‌های میم، معاملات در DEXex مبتنی بر Solana افزایش یافت.

چپ بنویسید؟

این در حالی است که «قاتل اتریوم» بر هیجان رو به رشد ETF سرمایه گذاری می کند. گزارش شده توسط U.Todayشرکت سرمایه گذاری VanEck مستقر در نیویورک روز پنجشنبه برای راه اندازی یک ETF برای Solana اقدام کرد. 21Shares نیز روز جمعه درخواست خود را برای این آلتکوین محبوب ثبت کرد.

مرتبط با

با این حال، کسانی که انتظار دارند این ETF در آینده نزدیک وارد بازار شود، باید جت های خود را خنک کنند. به گفته تحلیلگران برجسته در این زمینه، اکنون انتظار می رود این محصول در سال جاری تایید شود.

پس از اینکه در ابتدا شاهد افزایش شدید قیمت به دلیل هیجانات ETF بودیم، قیمت SOL اکنون در قرمز است و در دو هفته گذشته 0.2٪ کاهش یافته است.

بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط CoinGecko، آلتکوین محبوب در حال حاضر 65.2 میلیارد دلار ارزش دارد. این آن را از نظر ارزش بازار در جایگاه پنجم قرار می دهد (پس از بیت کوین، اتریوم، تتر و BNB).


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید