بنیانگذار سولانا سکه جدید را به عنوان یک شوخی اول آوریل معرفی کرد


اگر از شوخی‌های معمول اول آوریل درباره هویت ساتوشی ناکاموتو که بالاخره فاش می‌شود خسته شده‌اید، آناتولی یاکوونکو، مدیر عامل آزمایشگاه سولانا، چیز جدیدی در آستین خود دارد.

یاکوونکو دارد منتشر شده کاغذ سفید برای ارز دیجیتال به نام “BunkerCoin”.

ایکس یکی از بنیانگذاران سولانا در پروفایل خود در رسانه های اجتماعی گفت: «اگر به فرزندخواندگی جریان اصلی علاقه دارید، به پناهگاه ها مراجعه کنید.

یاکوونکو BunkerCoin را به عنوان یک پروتکل پیشگامانه بلاک چین توصیف کرد که برای کار تحت محدودیت های شبکه های با پهنای باند کم طراحی شده است. قرار است این سکه از طریق کانال های رادیویی موج کوتاه کار کند.

ماینرها برای تایید بلوک ها و حفظ امنیت شبکه با کمک “یک اثبات جدید تابع تاخیر قابل تایید با زمان سپری شده (VDF) تشویق خواهند شد.”

مکانیسم اجماع پروتکل بر اساس قانون طولانی‌ترین زنجیره به سبک ناکاموتو خواهد بود که به همه گره‌ها اجازه می‌دهد در مورد ظاهر زنجیره به توافق برسند. درست مانند بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال، طولانی ترین زنجیره به زنجیره «قطعی» تبدیل می شود.

انتظار می‌رود این ارز دیجیتال نوآورانه ارتباطات پایداری را در «محیط‌های محدود به پهنای باند» فراهم کند.

شایان ذکر است که سکه همچنان یک شوخی است. بنابراین، هر BunkerCoins که ممکن است پس از پست یاکوونکو ظاهر شود، به احتمال زیاد کلاهبرداری است.

با این حال، برخی از اعضای جامعه وجود دارد آرزو کردن او گفت که این ارز دیجیتال شوخی نیست.

آیا این BunkerCoin اصلی است؟

ایده BunkerCoin Yakovenko در حال حاضر یک شوخی باقی مانده است، اما ایده انتقال رمزارز از طریق رادیو جدید نیست.

رودولفو نواک، یکی از بنیانگذاران استارتاپ رمزارز CoinKite، در واقع اولین بیت کوین در نوع خود را ارسال کرد. روند از طریق رادیو آماتور در سال 2019.

در سال 2014، علاقه مندان فنلاندی بیت کوین نیز پروژه ای به نام Kryptoradio را توسعه دادند که امکان انتقال اطلاعات بلاک چین را فراهم می کرد.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید