طبق داده ها، هزینه های سولانا در شش ماه 2800 درصد افزایش یافته است


در سال 2023، سولانا (SOL) از بسیاری جهات بهترین عملکرد بلاک چین را داشت. با شروع سه ماهه سوم، توسعه دهندگان، مشتریان و بازرگانان به بلاک چین آزاد شده از روابط FTX/Alameda بازگشتند.

میانگین دستمزد سولانا به سرعت در حال افزایش است: اعداد را ببینید

میانگین کارمزد دلار آمریکا به ازای هر تراکنش در بلاک چین Solana (SOL) بین آگوست 2023 تا فوریه 2024 به طور قابل توجهی افزایش یافته است. شاخص عملکرد حیاتی شبکه تقریبا 30 برابر از 0.001 دلار به 0.03 دلار افزایش یافت.

داده‌های ردیاب متمرکز بر موسسات تحقیقاتی خود را قدرت دهید، توسط طغرل ماهارموف، کهنه‌کار اتریوم (ETH)، محقق در بلاک چین Scroll L2 به اشتراک گذاشته شد.

در همان دوره، قیمت Solana (SOL)، دارایی اصلی بلاک چین، از 19 دلار به 120 دلار افزایش یافت. SOL بار دیگر از نظر ارزش بازار (به استثنای استیبل کوین‌ها) به سه آلت‌کوین برتر رسید که تنها توسط اتریوم (ETH) و بایننس کوین (BNB) پیشی گرفت.

همانطور که U.Today قبلاً پوشش داده شد، تعدادی از روایت‌ها در بلاک چین Solana (SOL) در ماه‌های اخیر منتشر شده است. سکه‌های میم سولانا (SOL) در ماه ژانویه پس از ظهور Bonk (BONK) و Dogwifhat (WIF) همه سرفصل‌ها را به خود اختصاص دادند.

Bonk (BONK) با ارزش 733 میلیون دلار سومین سکه بزرگ میم باقی مانده است.

یاکوونکوی سولانا در مورد پویایی دستمزد: “بسیار جالب”

پیش از این، در دسامبر 2023، سولانا (SOL) شیفته یک جنون هوابرد بود. DEX Jupiter (JUP) اصلی بلاک چین از نظر حجم معاملات حتی Uniswap (UNI) را نیز تحت الشعاع قرار داده است.

به هر حال، آناتولی یاکوونکو، بنیانگذار سولانا خوشبین درباره آمار کارمزدهای بلاک چین:

بسیار خوب است زیرا میانگین قیمت هر تگزاس هنوز زیر یک پنی است

SOL سولانا در CEX های عمده نقطه ای با 0.2 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته، 102 دلار تغییر می کند.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید