Solana از نظر حجم معاملات NFT از چند ضلعی عقب مانده است


متعلق به پلتفرم بلاک چین سولانا با تجربه کاهش فروش NFT کاهش یافته است ، که از چند ضلعی رقیب عقب مانده است.

بر اساس آخرین اطلاعات، حجم تراکنش NFT سولانا 17.17 درصد کاهش یافت و به مجموع فروش 4.5 میلیون دلار رسید. این کاهش کاملاً در تضاد با افزایش قابل توجه Polygon در فعالیت تجاری است که شاهد افزایش 84.94 درصدی فروش به 9 میلیون دلار بود.

بیت کوین و اتریوم پیشرو هستند

بازار NFT شاهد تغییرات پویا با Ethereum است که با فروش 13.4 میلیون دلاری موقعیت برتر خود را حفظ می کند و 29.65 ٪ افزایش یافته است.

در همین حال، بیت کوین که معمولا کمتر با تراکنش های NFT مرتبط است، با فروش 13,016,115 دلاری علی رغم کاهش 18.52 درصدی، ثابت ماند.

داده های حجم 30 روزه برای NFT ها نشان می دهد که علیرغم حجم معاملات شستشوی بالا، بیت کوین با فروش نزدیک به 872.7 میلیون دلار و بازار فعال اتریوم بیش از 709.7 میلیون دلار است. Solana و Polygon نیز فعالیت قابل توجهی دارند و مجموع فروش آنها به ترتیب حدوداً 334 و 99.4 میلیون دلار است.

خرس بزرگ سولانا

با وجود کاهش فعلی ، تشخیص دستاوردهای مهم اخیر سولانا مهم است.

طبق گزارش CryptoSlam، در دسامبر 2023، سولانا به طور غیرمنتظره ای در صدر حجم فروش ماهانه NFT اتریوم قرار گرفت و تقریباً 366.5 میلیون دلار NFT Solana در مقایسه با 353.2 میلیون دلار اتریوم فروخت.

با توجه به تسلط طولانی مدت اتریوم در فضا، این یک پیشرفت شگفت انگیز بود. افزایش فروش سولانا به ترکیبی از عوامل، از جمله افزایش قابل توجه خریداران و فروشندگان منحصر به فرد نسبت داده شد.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید