یکی از بنیانگذاران سولانا بیانیه مهمی را منتشر کرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

میم سکه ها جنبه بحث برانگیز خود را ایجاد کرده اند موقعیت مناسب، جایگاه در گذر زمان. یکی از بنیانگذاران سولانا در رابطه با این تز که پول میم سازندگان جدی را می ترساند، بیانیه ای جسورانه داده است. ما به جامعه کریپتو یادآوری می کنیم که «سازندگان جدی» باید چند دارایی میم خنده دار را به کار گیرند و به جای ترسیدن، روی اهداف واقعی خود متمرکز بمانند.

از یک طرف، میم کوین ها اغلب به عنوان دارایی های سوداگرانه در نظر گرفته می شوند که از روندهای اینترنتی و طنز به جای ارزش اساسی سود می برند. از سوی دیگر، آنها بیانگر آزادی و خلاقیت ذاتی در سیستم‌های بدون مجوز هستند و به جمعیتی انرژی می‌دهند که جنبه سبک‌تر ارزهای دیجیتال را قدردانی می‌کنند.

CoinGecko
منبع: CoinGecko

این ادعا که میم کوین‌ها می‌توانند توسعه‌دهندگان جدی را از خود دور کنند، ناشی از این نگرانی است که نوسانات آنها و فرهنگ پیرامون آنها می‌تواند پروژه‌های تثبیت‌شده و نوآورانه‌تر را در فضا تحت الشعاع قرار دهد. در واقع، ماهیت بی ثبات این دارایی ها یک شمشیر دولبه است: آنها می توانند بازده بالایی را در مدت زمان کوتاهی ارائه دهند، اما همچنین می توانند خطر ضرر قابل توجهی را نیز به همراه داشته باشند، مانند قمار که در آن شانس همیشه مطلوب نیست.

با این حال، قابل توجه است که سکه‌های میم بخش قابل‌توجهی از سرمایه بازار سولانا را تشکیل می‌دهند و سرمایه‌گذاران اغلب این دارایی‌های کوچکتر و بی‌ثبات‌تر را خریداری می‌کنند. نوسانات زیاد در قیمت ها گاهی اوقات می تواند منجر به انباشت سریع ثروت شود، اما همچنین می تواند منجر به ضررهای مالی به همان اندازه برای کسانی که سرمایه گذاری می کنند، شود.

به نظر می رسد موقعیت یکی از بنیانگذاران سولانا به دیدگاهی ماهر در مورد بلاک چین نیاز دارد: به رسمیت شناختن مشروعیت استفاده های بازی و تجربی از بلاک چین، در عین حال تمرکز بر نوسانات و ارزش برای افزایش ارتباط بلاک چین. میم کوین ها نباید در صنعت بحث و جدل ایجاد کنند و در عوض راهی سرگرم کننده و هوشمندانه برای گذراندن مدتی در جوامع مرتبط با رمزنگاری باشند.
نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید