سولانا مبتنی بر Meme Coins Bonk و Dogwifhat فهرست شده توسط بورس عمده در بریتانیا


فهرست

  • گسترش جاه طلبانه کراکن
  • محصول جدید کیف پول

Kraken، یکی از صرافی‌های پیشرو در جهان، اعلام کرد که کاربران مستقر در بریتانیا اکنون می‌توانند سکه‌های میم مبتنی بر Solana ویروسی Bonk (BONK) و Dogwifhat (WIF) را معامله کنند.

پس از آن، Jito (JTO)، Dymension (DYM)، Jupiter (JUP)، Polygon Ecosystem Token (POL) و Wormhole (W) نیز در لیست ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده برای ساکنان بریتانیا قرار گرفتند.

پسندیدن گزارش شده توسط U.TodayCoinbase International نیز روز پنجشنبه فهرست WIF را اعلام کرد.

گسترش جاه طلبانه کراکن

این صرافی روز پنجشنبه تایید کرد که پلتفرم ارزهای دیجیتال TradeStation Crypto را برای تسریع حضور خود در ایالات متحده خریداری کرده است. TradeStation چندین مجوز نظارتی در ایالات متحده دریافت کرده است

صرافی ارزهای دیجیتال همچنین در تلاش است تا حضور خود را در اتحادیه اروپا گسترش دهد. اکتبر گذشته، قرارداد خرید با Coin Meester BV (BCM) مستقر در هلند، یکی از مشهورترین کارگزاران ارزهای دیجیتال در این کشور را اعلام کرد.

کراکن همچنین واحد مشتقات مستقر در بریتانیا، Crypto Facilities را در سال 2019 خریداری کرد. اکتبر گذشته، این شرکت شروع به گسترش دامنه خدمات خود کرد تا شکاف ناشی از سقوط صرافی FTX را پر کند.

محصول جدید کیف پول

اوایل این هفته، Kraken یک کیف پول رمزنگاری منبع باز منتشر کرد. «کیف پول Kraken» از تعدادی بلاک چین از جمله Dogecoin، Base، Ethereum و Solana پشتیبانی می کند.

بایننس با ارائه محصول کیف پول خود به دیگر پلتفرم‌های معاملاتی ارزهای دیجیتال مانند کوین‌بیس و بایننس پیوسته است. نقطه فروش کیف پول Kraken قرار است منبع باز باشد.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید