Societe Generale استیبل کوین ثابت اروپا را روی اتریوم راه اندازی کرد


استیبل کوین EURCV فقط برای سرمایه گذاران نهادی که توسط Societe Generale از طریق رویه های KYC و AML پذیرفته شده اند در دسترس است.

Societe Generale، یک شرکت بزرگ بانکی و خدمات مالی فرانسوی، یک استیبل کوین مبتنی بر اتریوم را از طریق بازوی دارایی دیجیتال خصوصی خود راه‌اندازی می‌کند.

Societe Generale-Forge (SG-Forge) از راه اندازی EUR CoinVertible، یک استیبل کوین با ثبات یورو که مشتریان نهادی را هدف قرار می دهد، در 20 آوریل اعلام کرد.

استیبل کوین EUR CoinVertible با نام اختصاری EURCV معامله می شود. دارایی دیجیتال جدید فقط برای سرمایه‌گذارانی که توسط Societe Generale استخدام شده‌اند از طریق روش‌های موجود «مشتری خود را بشناسید» و مبارزه با پول‌شویی در دسترس خواهد بود.

ژان مارک استنگر، مدیرعامل SG-Forge به کوین تلگراف گفت: «در هفته‌های آینده، Societe Generale-Forge علاقه مشتریان بالقوه را ارزیابی کرده و به سؤالات آنها برای پذیرش تدریجی پاسخ خواهد داد. این توکن تنها از طریق پلتفرم‌های بازار مناسب، از جمله مکان‌های معاملات ارز دیجیتال، در اختیار سرمایه‌گذاران واجد شرایط نهادی قرار می‌گیرد.

استیبل کوین EURCV برای پر کردن شکاف بین بازارهای سرمایه سنتی و اکوسیستم دارایی دیجیتال طراحی شده است. SG-Forge تصمیم گرفته است که دارایی دیجیتال را در پاسخ به تقاضای فزاینده برای دارایی اجماع جدید برای تراکنش های زنجیره ای راه اندازی کند. این شرکت گفت که سایر مزایای استیبل کوین شامل فعال کردن راه‌حل‌های جدید برای خزانه‌داری نهادی، مدیریت پول نقد و فعالیت‌های ادغام نقدینگی، تامین مالی نقدینگی روی زنجیره و راه‌حل‌های تامین مالی مجدد است.

SG-Forge خاطرنشان کرد که استیبل کوین EUR CoinVertible با استانداردهای اصلی بازار، از جمله قابلیت همکاری متن باز و چارچوب اوراق بهادار شناخته شده به عنوان معماری سازگار برای توکن امنیتی یا CAST مطابقت دارد. این شرکت تاکید کرد که از “تفکیک کامل” دارایی های وثیقه ای که از ارزش استیبل کوین ها حمایت می کند از ناشر اطمینان حاصل می کند و گزارش های شفافیت روزانه و موقعیت های وثیقه را ارائه می دهد.

Stenger گفت که قرارداد هوشمند EUR CoinVertible تحت نظارت شبکه خدمات حرفه ای PwC است. شرکت حقوقی White & Case به SG-Forge توصیه کرده است که استیبل کوین را منتشر کند. نقش امانتداری توسط Equitis Gestion، یک شرکت سهام خصوصی که توسط تنظیم کننده مالی فرانسوی Autorité des Marchés Financiers تنظیم می شود، ارائه می شود.

مرتبط با: کنگره ایالات متحده لایحه جدیدی برای استیبل کوین ها ارائه می کند

علاوه بر این، استیبل کوین مطابق با مقررات آتی دارایی های دیجیتال اروپایی، معروف به بازار دارایی های رمزنگاری یا چارچوب MiCA، توسعه یافته است.

مدیر عامل SG-Forge معتقد است که استیبل کوین‌های ساخته شده تحت ساختاری در سطح بانکی پتانسیل بالایی برای افزایش اعتماد و اطمینان به اکوسیستم کریپتو محلی دارند. گفت:

“این صدور گام مهمی در نقشه راه SG-Forge برای ارائه راه حل های نوآورانه به مشتریان، اعم از موسسات و شرکت های پول واقعی و یا اشخاص حقوقی صنعت کریپتو، و تسهیل ظهور زیرساخت های جدید بازار مبتنی بر بلاک چین است.”

Societe Generale، یکی از بزرگترین بانک های فرانسه، در چند سال گذشته در حوزه ارزهای دیجیتال و خدمات مرتبط با بلاک چین پیشرفت کرده است. در سپتامبر 2022، این شرکت خدمات نگهداری را برای مدیران صندوق های رمزنگاری از طریق شرکت تابعه خدمات امنیتی خود راه اندازی کرد. این شرکت همچنین به طور فعال در حال آزمایش با صدور توکن های امنیتی در بلاک چین مانند Tezos است.

مجله: سکه‌های ناپایدار: خطرات کاذب، بانکی و سایر خطرات ظاهر می‌شوند


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *