Societe Generale اولین اوراق قرضه سبز خود را در اتریوم منتشر کرد


ارزش اوراق قرضه بدون وثیقه 10 میلیون یورو و سررسید آن 3 سال است که تمام عواید آن صرف سرمایه گذاری های «فعالیت های سبز واجد شرایط» (ESG) می شود.

Societe Generale، سومین بانک بزرگ فرانسه، اعلام کرد که اولین اوراق قرضه سبز دیجیتال خود را به عنوان رمز امنیتی در بلاک چین عمومی اتریوم منتشر کرده است. اوراق قرضه ثبت شده توسط فورج، یکی از شرکت های تابعه Société Générale، در 1 نوامبر عمومی شد.

ارزش این اوراق 10 میلیون یورو (حدود 11 میلیون دلار) است و سررسید آن سه سال است.

مرتبط با: «دوران جدید افزایش سرمایه» تتر در اوراق Bitfinex متوقف می شود

زیرساخت دیجیتالی اوراق قرضه از طریق قرارداد هوشمند اوراق قرضه، دسترسی آزاد 24/7 به داده‌های ردپای کربن را فراهم می‌کند.

این به ناشران و سرمایه گذاران اجازه می دهد تا انتشار کربن اوراق بهادار خود را در زیرساخت های مالی اندازه گیری کنند.

یکی دیگر از نوآوری های اوراق قرضه یک گزینه فنی برای سرمایه گذاران برای مبادله اوراق بهادار در زنجیره از طریق EUR CoinVertible است، یک کوین پایدار متصل به یورو، که توسط Forge در آوریل 2023 منتشر شد.

از آنجایی که راه‌حل‌های ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) آزمایش می‌شوند، این پانل روش‌های پرداخت، توانایی‌های عالی SG-FORGE را در ارائه طیف کامل خدمات زنجیره‌ای نشان می‌دهد.»

Societe Generale در بخش کریپتو بسیار فعال است، اوراق قرضه یورو در بلاک چین اتریوم و توکن های امنیتی در بلاک چین Tezos منتشر می کند و وام های پایدار دای را در ازای توکن های اوراق قرضه ارائه می دهد. در جولای 2023، فورج اولین شرکتی بود که بالاترین مجوز دسترسی را برای خدمات کریپتو در فرانسه دریافت کرد.

ادامه مطلب


نویسنده: David Attlee

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید