Social token platform Rally announces shutdown of sidechain

پلتفرم توکن اجتماعی رالی تعطیلی زنجیره جانبی را اعلام کرد


رالی خاطرنشان کرد که در تصمیم خود برای شروع از غروب خورشید زنجیره جانبی این پلتفرم پس از ژانویه، یک “سال چالش برانگیز” برای صنعت کریپتو بوده است.

رالی، یک پلتفرم توکن اجتماعی، اعلام کرده است که توکن‌های تغییرناپذیر (NFT) در زنجیره جانبی آن دیگر در دسترس نخواهند بود.

کاربران در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی گزارش دادند که رالی گزارش داده است که زنجیره جانبی پلتفرم پس از ۳۱ ژانویه «تا غروب آفتاب شروع می‌شود» و کاربران نمی‌توانند وقتی سایت کاملاً خاموش شود به NFT دسترسی پیدا کنند. توسعه دهندگان سایت نگفتند که راه دیگری را در آینده ارائه خواهند کرد، اما نکاتی را برای ایجاد “تجربه ها و/یا محصولات کمتر از وب 3 در شبکه اصلی” ارائه کردند.

رالی گفت: سال 2022 نه تنها برای پلتفرم، بلکه برای کل صنعت کریپتو سالی چالش برانگیز بوده است. “تیم بی وقفه تلاش کرده و راهی به جلو پیدا کرده است، اما چالش ها و بادهای مخالف کلان در شرایط فعلی بسیار طاقت فرسا هستند.”

مربوط: توکن های اجتماعی موتور Web3 خواهند بود، از پایگاه های طرفداران گرفته تا مشوق ها

Rally این کار را برای سازندگان و هنرمندان آسان کرده است تا پروژه‌های نمادهای اجتماعی خود را شروع کنند و جوامع مستقل را مستقیماً روی پلتفرم بسازند. «سکه‌های خلاقانه» به کاربران این امکان را می‌دهد که اساساً با ارائه درآمد اضافی از خود درآمد کسب کنند.


نویسنده: Turner Wright

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉