Skybridge قصد دارد سهام خود را از FTX بخرد زیرا مدیر عامل Galaxy می گوید می خواهد SBF را "مشت" کند.

Skybridge قصد دارد سهام خود را از FTX بخرد زیرا مدیر عامل Galaxy می گوید می خواهد SBF را “مشت” کند.


آنتونی اسکاراموچی همچنین اظهار داشت که شکست SBF و FTX “به وضوح یک کلاهبرداری” بود، در حالی که مایک نووگراتز گفت که بخشی از او می‌خواست به صورت SBF “مشت بزند”.

آنتونی اسکاراموچی، مدیرعامل SkyBridge Capital گفت ممکن است شرکت او سهام شرکتی را که در سپتامبر سال گذشته به FTX فروخته بود، بازخرید کند. مایک نووگراتز، مدیرعامل گلکسی دیجیتال گفت که وسوسه می‌شود SBF را دقیقاً به چانه “مگنه” بزند.

SkyBridge و FTX

FTX Ventures در 9 سپتامبر، تنها چند ماه قبل از اعلام ورشکستگی FTX در ماه نوامبر، 30 درصد از سهام مدیر دارایی جایگزین SkyBridge را با هزینه ای نامشخص خریداری کرد.

در صحبت با CNBC در 13 ژانویه، Scaramuci پیشنهاد کرد که با توجه به مشکلات FTX، SkyBridge در حال پیشرفت در خرید مجدد آن سهام است، اما این حرکت “احتمالا تا پایان نیمه اول این دوره” تنظیم نخواهد شد. سال.”

مدیر عامل شرکت گفت: “ما منتظر مجوز افرادی هستیم که ورشکسته شده اند، وکلا و بانکداران سرمایه گذاری تا بفهمیم دقیقا چه چیزی و چه زمانی آن را پس خواهیم گرفت.” من فکر می کنم این خود به خود حل می شود. مثبت.”

اسکاراموچی در مورد مدیر عامل و بنیانگذار سابق FTX سام بنکمن-فرید، افکار خود را خلاصه کرد که احتمالاً تعدادی خطا در اینجا انجام شده است.

“من فکر می کنم اکنون کاملاً واضح است که این یک کلاهبرداری است. البته ما باید بگذاریم نظام حقوقی همه اینها را تعیین کند. اما برای سام، سه نفر از چهار مدیری که با او کار می‌کردند قبلاً به جرم خود اعتراف کرده بودند و به دادستان‌ها توضیح داده بودند که چه می‌کنند.»

اظهارات مدیرعامل در تضاد کامل با اظهارات قبلی او در ماه نوامبر به CNBC است که در آن اسکاراموچی به دلیل پیامدهای قانونی از استفاده از کلمه “تقلب” خودداری کرد و “سام و خانواده اش را تشویق کرد که به سرمایه گذاران خود حقیقت را بگویند و اقدام کنند.” ” انتهای کل شکست».

طبق وب‌سایت SkyBridge، تا 30 سپتامبر 2022 دارایی 2.2 میلیارد دلاری تحت مدیریت داشت که تقریباً 800 میلیون دلار آن شامل سرمایه‌گذاری‌های مربوط به دارایی‌های دیجیتال است.

مدیر عامل گلکسی به دنبال یک شکست است

مایک نووگراتز، مدیرعامل گلکسی دیجیتال گفت که او طرفی دارد که می‌خواهد هم SBF و هم مدیر عامل گروه ارز دیجیتال، بری سیلبرت، را به‌خاطر بداخلاقی‌های گزارش شده‌شان در طول زمستان کریپتو مورد حمله قرار دهد.

در مصاحبه ای با بلومبرگ در 13 ژانویه، Novogratz اظهار داشت که مصیبت FTX به طور مستقیم حدود 77 میلیون دلار برای گلکسی هزینه داشته است. به این ترتیب، او از طرفداران پر و پا قرص SBF و دیگر رفتارهای نامناسب در فضا در سال گذشته نیست.

او در مورد SBF و Silbert، گفت: “سمت نر سمی من می‌خواهد به چانه هر دوی آنها بکوبد.

مربوط: جامعه رمزنگاری تحت تأثیر نامه طولانی Substack SBF قرار نگرفت

نووگراتز در نهایت اذعان کرد که علیرغم اینکه سال 2022 سال بسیار دیوانه کننده ای برای این صنعت بود، او همچنان یک مدافع کریپتو است.

با این حال، قبل از فروپاشی FTX یا حتی اکوسیستم Terra/LUNA، او تمایل خود را برای بیرون کشیدن سرمایه بیشتر از جدول در اوایل سال 2022 ابراز کرد. با این حال، او می گوید که قبل از شروع آن سال توانسته بیش از یک میلیارد دلار جمع آوری کند.
نویسنده: Brian Quarmby

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉