سنگاپور استانداردهای اسکن یکسانی را برای حساب های بانک های رمزنگاری شده معرفی می کند


طبق گزارش ها، دستورالعمل های بالقوه برای بانک هایی که بتوانند بر ارزیابی ریسک خود تکیه کنند، نیروی الزام آور نخواهد داشت.

تنظیم‌کننده‌های سنگاپور با بانک‌های سنتی همکاری می‌کنند تا استانداردهای یکسانی برای غربالگری مشتریان بالقوه در صنعت کریپتو ایجاد کنند. این همکاری در شش ماه گذشته ادامه داشته است.

بر اساس گزارش 6 آوریل بلومبرگ، اداره پول سنگاپور (MAS) با نیروهای پلیس برای کمک به بانک های محلی در بهینه سازی روش های افتتاح حساب برای ارائه دهندگان خدمات دارایی دیجیتال همکاری می کند. پس از شش ماه همکاری، نتایج و نتیجه گیری در مورد مدیریت ریسک و بررسی دقیق در دو ماه آینده منتشر خواهد شد.

دستورالعمل‌های احتمالی همچنین شامل استیبل کوین‌ها، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و اعتبارات بازی یا استریم قابل انتقال می‌شود. در عین حال، بانک ها این حق را برای خود محفوظ می دارند که نه تنها بر اساس دستورالعمل ها، بلکه بر اساس ارزیابی ریسک خود تصمیم بگیرند.

مرتبط با: نظرسنجی نشان می‌دهد که زنان سنگاپوری در معاملات کریپتو بهتر از مردان عمل می‌کنند

همانطور که نمایندگان MAS به خبرنگاران گفتند، در حال حاضر هیچ قانونی وجود ندارد که بانک ها را از کار با ارائه دهندگان دارایی دیجیتال منع کند:

بانک‌ها تصمیم می‌گیرند تا یک رابطه بانکی را با مشتری شروع یا ادامه دهند و نگرانی‌های تجاری و تحمل ریسک تجاری را متعادل کنند.

سنگاپور به دلیل سیاست‌های مالیاتی انعطاف‌پذیر، دسترسی به قابلیت‌های فناوری متنوع و موقعیت مکانی مناسب که به شرکت‌ها اجازه می‌دهد به طور یکپارچه در منطقه در مناطق زمانی آسیایی فعالیت کنند، به مرکزی برای کسب‌وکارهای رمزنگاری تبدیل شده است. با این حال، در اواخر سال 2022، MAS پیشنهاد داد که ارائه‌دهندگان خدمات رمز پرداخت دیجیتال را از ارائه «هر نوع تسهیلات اعتباری» به مصرف‌کنندگان، از جمله ارزهای فیات و رمزارز، ممنوع کند. در آن زمان، لابی‌های محلی کریپتو مخالفت خود را با این پیشنهاد ابراز کردند.

در حال حاضر، تمرین‌کنندگان محلی در حال انجام تحقیقاتی در رابطه با آزمایشگاه‌های شکست خورده Terraform و هم‌بنیان‌گذار آن Do Kwon هستند. فروپاشی بعدی اکوسیستم Terra باعث انفجاری عظیم در بازار دارایی های دیجیتال با زیان تقریباً 40 میلیارد دلاری شد.

مجله: سازمان های مجری ایالات متحده جرایم مربوط به رمزنگاری را تشدید می کنند


نویسنده: David Attlee

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید