سیلورگیت در سه ماهه چهارم سال 2022 ضرر خالص 1 میلیارد دلاری را گزارش کرده است

سیلورگیت در سه ماهه چهارم سال 2022 ضرر خالص 1 میلیارد دلاری را گزارش کرده است


این گزارش تاکید می کند که میانگین سپرده ها در سه ماهه چهارم 7.3 میلیارد دلار بوده است که نسبت به 12 میلیارد دلار در سه ماهه سوم کاهش یافته است.

بانک سیلورگیت، که در حال حاضر با یک دعوی حقوقی دسته جمعی بر سر معاملات FTX و Alameda مواجه است، در سه ماهه چهارم سال 2022 ضرر خالص 1 میلیارد دلاری را به سهامداران عادی نسبت داد.

در گزارش کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، بانک دارایی دیجیتال تاکید کرد که در سه ماهه آخر سال 2022 شاهد خروج سپرده قابل توجهی بوده است و اقداماتی را برای حفظ نقدینگی نقدی، از جمله تامین مالی عمده فروشی و فروش اوراق بدهی انجام داده است. .

این شرکت همچنین خاطرنشان کرد که یک «تغییر تحول‌آفرین» در فضای دارایی‌های دیجیتال وجود دارد و خاطرنشان کرد که بحران اعتماد در اکوسیستم باعث شده است که مشتریان در پلت‌فرم‌های معاملاتی کریپتو موقعیت «خارج از ریسک» اتخاذ کنند.

بر اساس این گزارش، میانگین سپرده های مشتریان دارایی دیجیتال در سه ماهه چهارم سال 2022، 7.3 میلیارد دلار بوده است. این به طور قابل توجهی کمتر از سه ماهه سوم سال 2022 است، زمانی که سپرده ها حدود 12 میلیارد دلار بود.

علیرغم زیان های وارده، این شرکت خاطرنشان کرد که برای آماده شدن برای دوره ای از کاهش مداوم سپرده ها اقدام می کند. طبق این اطلاعیه، سیلورگیت پایه هزینه های خود را مدیریت می کند و سبد محصولات و روابط با مشتری خود را ارزیابی می کند.

در میان چالش‌ها، مدیرعامل Silvergate، آلن لین، تاکید کرد که این شرکت همچنان به صنعت دارایی‌های دیجیتال اعتقاد دارد و “متعهد به حفظ ترازنامه با نقدینگی بالا با موقعیت سرمایه قوی” است.

مربوط: Silvergate یک شکایت دسته جمعی دیگر، این بار به دلیل نقض قوانین اوراق بهادار تنظیم کرده است.

در 5 ژانویه، شرکت حدود 200 کارمند را که تقریباً 40 درصد از نیروی کار خود بود، به عنوان بخشی از تلاش‌های خود برای ادامه فعالیت اخراج کرد. علاوه بر این، این شرکت با حذف 200 میلیون دلاری که برای خرید فناوری توسعه یافته توسط فیس بوک استفاده می شد، برنامه های خود را برای راه اندازی یک پروژه ارز دیجیتال متوقف کرد.

آژانس رتبه بندی Moody’s Investors Service رتبه بانک سیلورگیت را در واکنش به این وضعیت کاهش داد. این رتبه از Baa2، که “کم متوسط” بود، به Ba1، که “ناچیز” در نظر گرفته شد، رسید. جدای از آن، مودیز تاکید کرد که چشم انداز هم برای سیلورگیت کپیتال و هم برای بانک آن منفی است.


نویسنده: Ezra Reguerra

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉