Silvergate در حالی که آماده اخراج 230 کارمند خود است، فرآیند خروج از فهرست NYSE را آغاز می کند.


شرکت مادر بانک منحل شده Silvergate در یک پرونده SEC فاش کرد که کاهش قابل توجه کارکنان و اوراق بهادار را از فهرست حذف کرده است.

سیلورگیت کپیتال اعلام کرد که شرکت مادر بانک سیلورگیت در حال سقوط از بورس نیویورک (NYSE) حذف خواهد شد و 230 کارمند اخراج خواهند شد.

سیلورگیت کپیتال در یک پرونده در 11 ماه مه در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC)، گفت 230 کارمند از 12 می “ترک” خواهند کرد.

نمودار قیمت سهام Silvergate Capital از سال تا به امروز کاهش قیمت تقریباً 93 درصدی را از آغاز سال 2023 نشان می دهد. منبع: Google Finance

پس از کاهش کارکنان، “حدود 80 افسر و کارمند” برای ادامه روند انحلال بانک سیلورگیت پشت سر خواهند ماند.

برش های بیشتری در افق است. در این پرونده آمده است که حداقل سه کاهش دیگر برای «یا پس از» 30 ژوئن، 30 اوت و 30 نوامبر انجام خواهد شد.

هزینه های تخمینی کارکنان Silvergate با هزینه های مربوط به برنامه های استخدام و همچنین پرداخت های پاداش، حفظ و نگهداری به حدود 13.6 میلیون دلار کاهش می یابد.

دیگر خبری از به روز رسانی مالی نیست

در یک پرونده جداگانه در تاریخ 11 مه SEC، سیلورگیت گفت که قادر به ارائه گزارش های مالی مورد نیاز قانونی برای سال مالی 2022 و سه ماهه اول 2023 نیست و “انتظار ندارد” گزارش های مشابهی در آینده ارائه کند.

این شرکت به «چالش‌ها» به دلیل «تحولات مستمر با بررسی‌های نظارتی و دیگر و بررسی‌های معلق» و بدهی‌های ناشی از اقدامات قانونی و فرآیند انحلال بانک اشاره کرد.

سیلورگیت تصمیم گرفت که برای حفظ ارزش، “به حداقل رساندن هزینه ها و مخارج” به نفع ذینفعان است. این شرکت افزود که برخی از کارکنانی که قرار است اخراج شوند، شامل افرادی هستند که در تهیه این پرونده‌ها «بسیار حیاتی» هستند.

مرتبط با: GAO هنگام بررسی سقوط Signature Bank به قرار گرفتن در معرض دارایی های دیجیتال اشاره می کند

در 8 مارس، Silvergate Capital برای اولین بار اعلام کرد که به طور داوطلبانه بانک Silvergate را منحل می کند.

چند روز پیش، تعدادی از شرکت های رمزنگاری مانند جمینی، کوین بیس، گلکسی دیجیتال و بیت استمپ، روابط خود را با این بانک قطع کردند زیرا با تحقیقات وزارت دادگستری که ادعا می شد به سقوط FTX مرتبط بود، مواجه شد.

مجله: سکه‌های ناپایدار: خطرات کاذب، بانکی و سایر خطرات ظاهر می‌شوند
نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید