شتاب دهنده فناوری مستقر در سیلیکون ولی حضور دیجیتال را به صورت عمودی به فرانسه گسترش می دهد


مرکز فناوری Plug and Play دارایی‌های رمزنگاری و دیجیتال را به فهرست صنایع دفتر خود در پاریس اضافه می‌کند، جایی که به استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند تا با برندهای مصرف‌کننده ارتباط برقرار کنند.

این شرکت در 25 آوریل اعلام کرد مرکز فناوری Plug and Play، یک شتاب دهنده مستقر در سیلیکون ولی کالیفرنیا، دارایی های رمزنگاری و دیجیتال خود را به صورت عمودی به فرانسه گسترش خواهد داد.

Plug and Play مکانی در پاریس دارد که از سال 2016 با حوزه‌های عمودی مانند خرده‌فروشی، فین‌تک، شهرهای هوشمند و پایداری درگیر شده است. پاریس یکی از بیش از 50 دفتر Plug and Play در حداقل 20 کشور است. ماکسیمیلیان جونگریس، رئیس Plug and Play دارایی‌های دیجیتال و رمزنگاری، گفت:

خوشحالم که ما را قادر می‌سازم در بازارهای جدیدی مانند فرانسه گسترش پیدا کنیم، جایی که Plug and Play یک اکوسیستم قوی با بازیگران کلیدی مانند L’Oréal، PVH، Lacoste و غیره در شش سال گذشته ایجاد کرده است.

برنامه فرانسوی “برای کمک به کسب و کارهای مصرف کننده، خرده فروشان و برندها برای حرکت از وب 2 به وب با آموزش آنها” […] و معرفی آنها به شراکت های سفارشی،” بر اساس این اعلامیه. Plug and Play ادعا می کند که شبکه ای متشکل از بیش از 500 شریک شرکتی و 50000 استارت آپ دارد. Chainalysis و AVA Labs از فارغ التحصیلان Play and Plug هستند.

موارد مرتبط: فرانسه در حال بررسی تسریع شرکت های رمزنگاری ثبت شده تحت قوانین جدید اتحادیه اروپا است

Plug and Play در سال 2013 با یک شتاب دهنده بیت کوین (BTC) وارد صنعت کریپتو شد. او همچنین در آن زمان شروع به انتشار بیت کوین خود کرد. شتاب دهنده بیت کوین در سال 2022 پایه و اساس عمودی فین تک سازمان شد، جایی که دارایی های ارز دیجیتال و دیجیتال دوباره تقسیم شدند.

نمایه فرانسه در فضای کریپتو در حال افزایش است. این کشور توسط مدیر عامل Binance Changpeng Zhao (CZ) به عنوان “یکی از مترقی ترین و با دید بازترین دولت هایی که می تواند به توسعه مقررات طرفدار رمزنگاری کمک کند” پس از تایید صرافی ارز دیجیتال به عنوان ارائه دهنده خدمات دارایی دیجیتال در می 2022 مورد ستایش قرار گرفت. . بایننس در آن زمان اعلام کرد که قصد دارد به طور قابل توجهی عملیات خود را در آنجا گسترش دهد.

مجله: چرا متعصبان کریپتو تا این حد به ریزملت ها و ایستادن در دریا وسواس دارند؟
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید