نهنگ 8 میلیون دلاری خاموش بیت کوین بیدار می شود و این کار را انجام می دهد


بر اساس اعلام Whale Alert ردیاب بلاک چین، یک آدرس بیت کوین حاوی 140 بیت کوین، به ارزش بیش از 8 میلیون دلار امروز، پس از یک دهه عدم فعالیت دوباره ظاهر شده است. این آدرس که “1BLoHu” نام دارد، برای اولین بار در سال 2013 140 بیت کوین دریافت کرد، زمانی که ارزش آن تقریباً 107000 دلار بود.

همانطور که گفته شد، تراکنش مربوط به 11 سال پیش از آدرس دیگری به نام “1aWmn” با موجودی 180 بیت کوین سرچشمه گرفته است. در حالی که 140 BTC به “1BLoHu” منتقل شد، سوابق عمومی نشان می دهد که 40 BTC دیگر به Okcoin منتقل شده است.

مرتبط با

امروز در آخرین فعالیت، «1aWmn» 140 بیت کوین غیرفعال را از «1BLoHu» به آدرس جدید «bc1q66» منتقل کرد. هویت “bc1q66” و استفاده مورد نظر از وجوه منتقل شده ناشناخته باقی مانده است و به گمانه زنی در جامعه دامن می زند.

""
منبع: هوش آرکام

این حرکت ناگهانی مقدار قابل توجهی از بیت کوین پس از مدت زمان طولانی، نظریه های مختلفی را برانگیخته است. برخی تخمین می زنند که مالک اصلی ممکن است از افزایش قابل توجهی در ارزش سرمایه گذاری خود، به ارزش دقیق 8 میلیون دلار، پول نقد کند.

""
بیت کوین به دلار CoinMarketCap

مرتبط با

دیگران پیشنهاد می کنند که این می تواند یک استراتژی توزیع مجدد ثروت یا یک اقدام امنیتی در پاسخ به پیشرفت در تکنیک های تجزیه و تحلیل بلاک چین باشد.

این به این دلیل است که تغییر از قالب آدرس قدیمی تر “1” به قالب مدرن تر “bc1” به عنوان حرکتی به سمت بهبود امنیت و کارایی تلقی می شود. فرمت “bc1” که به نام Bech32 نیز شناخته می شود، مزایایی مانند تشخیص بهتر خطا و ساختار کاربرپسندتر را ارائه می دهد که ممکن است دلایلی برای تغییر سوئیچ باشد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید