به مشتریان رمزنگاری Signature گفته شده است تا حساب های خود را تا 5 آوریل ببندند: گزارش


تمامی سپرده‌های ارز دیجیتالی که تا 5 آوریل به بانک دیگری منتقل نشده‌اند، منحل شده و چک به آدرس مشتری ارسال می‌شود.

طبق گزارش ها، Signature Bank به مشتریان ارزهای دیجیتال خود تا 5 آوریل مهلت داده است تا وجوه خود را برداشته و بانک دیگری را پیدا کنند یا حساب های خود را توسط تنظیم کننده فدرال ببندند.

بر اساس گزارش‌ها، سخنگوی شرکت بیمه سپرده فدرال ایالات متحده (FDIC) در 28 مارس گفت که این آژانس «سپرده‌هایی را از Signature دریافت کرد که در پیشنهاد NYCB گنجانده نشده بود و تأیید کرد که این سپرده‌ها متعلق به مشتریان دارایی دیجیتال است.

سپرده گذارانی که حسابشان بسته است، چکی به آدرس ثبت شده خود دریافت می کنند، بنابراین هرکسی که توسط Signature نگهداری می شود اما قادر به انتقال وجه نیست، حداقل باید مطمئن شود که آدرس ثبت شده آنها به روز است.

Cointelegraph برای تایید با FDIC تماس گرفت اما تا به امروز هیچ پاسخی دریافت نکرد.

در حالی که New York Community Bancorp (NYCB) بیشتر سپرده‌ها و وام‌های نگهداری شده توسط Signature Bank را در 19 مارس خریداری کرد، معامله با FDIC شامل “حدود 4 میلیارد دلار سپرده‌های مربوط به تجارت بانکداری دیجیتال Signature Bank سابق” نبود.

مرتبط با: رئیس FDIC می‌گوید بانک‌های دوستدار رمزنگاری ریسک‌های سنتی را در جلسه استماع سنا به اشتباه مدیریت می‌کنند

علاوه بر این، Signet، پلتفرم پرداخت مبتنی بر بلاک چین برای تسهیل پرداخت‌های بلادرنگ بدون کارمزد یا محدودیت تراکنش، نیز از این معامله حذف شد. سرنوشت سیگنت در این زمان هنوز نامشخص است.

Signature مستقر در نیویورک در 12 مارس توسط رگولاتورهای نیویورک به دلیل نگرانی مبنی بر اینکه این شرکت دچار رکود بانکی شده و یک “خطر سیستمیک” برای اقتصاد ایالات متحده ایجاد می کند، تعطیل شد.

FDIC به عنوان گیرنده بانک منصوب شد، به این معنی که وظیفه مدیریت وجوه و اموال متصل به آن را بر عهده داشت.

از بانک‌های علاقه‌مند به خرید دارایی‌های Signature خواسته شده است تا پیشنهادات خود را تا 17 مارس به FDIC ارسال کنند و طبق گزارش‌ها، این آژانس فقط پیشنهادهایی را از طرف کسانی که قرارداد بانکی موجود دارند بررسی می‌کند.
نویسنده: Luke Huigsloot

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید