پیام مهم به اشتراک گذاشته شده توسط Shytoshi Kusama با انجمن SHIB: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • Shytoshi Kusama در نسخه جدید ShibaSwap
  • تیم SHIB 12 میلیون دلار برای ساخت راه حل لایه 3 جمع آوری می کند

رهبر رسمی بازاریابی تیم SHIB، که معمولاً در جامعه به عنوان لوسی شناخته می شود، پیام مهمی را که توسط رهبر مرموز SHIB شیتوشی کوساما برای تیم ارسال شده بود، به اشتراک گذاشت.

این پیام بر راه‌اندازی اخیر نسخه جدیدی از صرافی غیرمتمرکز ShibaSwap (DEX) متمرکز بود.

Shytoshi Kusama در نسخه جدید ShibaSwap

لوسی آخرین پست کوساما را در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت که در آن درباره ShibaSwap، نسخه جدید Shibarium's DEX اظهار نظر کرد. وی خاطرنشان کرد که نسخه جدید این پلتفرم تجاری غیرمتمرکز “یک مرکز برای نوآوران و شیبیزن ها” است.

رهبر مرموز Shiba Inu افزود: «این جایی است که توکن‌های جامعه رشد می‌کنند و بازاری پویا پر از پروژه‌ها، دلایل و اعضای #SHIBARMY منحصر به فرد ایجاد می‌کنند».

در 29 آوریل، لوسی توییتی منتشر کرد که در آن اعلام کرد که نسخه جدید ShibaSwap (که قبلا Shytoshi Kusama با نام ShibaSwap 1.75، که قبل از ShibaSwap 2.0 بود) در حال توسعه است و به زودی منتشر خواهد شد. یک نسخه چند زنجیره ای از DEX وجود خواهد داشت که نه تنها با بلاک چین اتریوم بلکه با انتقال به Shibarium نیز سازگار است.

به لطف این انتقال، معامله‌گران رمزارز می‌توانند سکه‌های اکوسیستم SHIB را روی محلول لایه ۲ Shibarium: BONE، SHIB، LEASH خریداری و بفروشند. علاوه بر این، رمز مورد انتظار TREAT و SHI نیز در هنگام راه اندازی استیبل کوین در DEX ارتقا یافته در دسترس خواهد بود.

در توییت دیگری که روز دوشنبه منتشر شد، لوسی تاکید کرد که داشتن پل بین اتریوم و شیباریوم بسیار مهم است زیرا توکن‌های اکوسیستم SHIB ذکر شده باید بتوانند به اتریوم برگردند تا کاربران خود را قادر به دسترسی به محصولات و خدمات مختلف کنند.

لوسی با اشاره به آخرین نسخه ShibaSwap تاکید کرد: “همه چیز هنوز در حال توسعه است و نسخه نهایی این Pikachu بعدا ارائه خواهد شد.”

تیم SHIB 12 میلیون دلار برای ساخت راه حل لایه 3 جمع آوری می کند

این توسعه تنها یک هفته پس از آن صورت می‌گیرد که شیتوشی کوساما، رهبر SHIB اعلام کرد که تیم مبلغ قابل توجهی 12 میلیون دلاری برای شروع ساختن یکی دیگر از اجزای کلیدی اکوسیستم Shiba Inu جمع‌آوری کرده است – یک بلاک چین لایه 3 که در بالای Shibarium (اتر) ساخته خواهد شد. محلول لایه 2 در بالای ).

طبق آخرین توییت های لوسی، شبکه L3 بر حریم خصوصی و امنیت تمرکز خواهد کرد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید