پیام مهم Shytoshi Kusama توسط تیم SHIB با جامعه به اشتراک گذاشته شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • “ما با هم آینده را می سازیم”
  • شیتوشی با پست “ماه” خود عموم مردم را شگفت زده کرد

کارشناس رسمی بازاریابی SHIB که در شبکه های اجتماعی خود را لوسی می نامد، توییتی را منتشر کرد که در آن ارتش شیبا اینو را خطاب قرار داد و همچنین پیامی از رهبر SHIB، شیتوشی کوساما، به آنها ارائه کرد.

لوسی به طور خاص به اشتراک گذاشت که تیم SHIB قصد دارد با برخی از «نام‌های بزرگ در صنعت» همکاری کند، بدون اینکه اشاره‌ای به اینکه چه کسانی ممکن است باشند.

“ما با هم آینده را می سازیم”

لوسی توضیح داد که تیم در حال حاضر “در مرحله ساخت” است و پیام مکرر شیتوشی کوساما را به تیم SHIB و جامعه نقل کرد. می گویند ابتدا برای محافظت از قلعه باید خندق را می ساختند و حالا خود قلعه را می سازند.

لوسی با بیان اینکه تاکنون وارد «مرحله 1، فاز 1» شده اند، تاکید کرد که «هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد».

رهبر بازاریابی SHIB بلاک چین شیباریوم را با خط راه آهن مقایسه کرد. کاری که تیم در حال حاضر انجام می‌دهد، راه‌اندازی ایستگاه‌هایی برای کاربران و توسعه‌دهندگانی است که می‌خواهند از Shibarium استفاده کنند و بر روی آن بسازند. به طور خاص، لوسی خاطرنشان کرد: “ما در حال به روز رسانی فناوری خود، ارتباط با بازیگران اصلی و اطمینان از سلامت کلی اکوسیستم خود هستیم.”

علاوه بر این، لوسی به مشارکت های احتمالی در آینده نزدیک اشاره کرد: “ما توجه برخی از افراد مهم در صنعت را به خود جلب کرده ایم.” او با عجله اضافه کرد که به طور کلی این “یک پروژه بزرگ است و زمان می برد.” اما وقتی همه ایستگاه ها آماده شوند، داستان کاملاً جدیدی خواهد بود.»

مرتبط با

شیتوشی با پست “ماه” خود عموم مردم را شگفت زده کرد

روز جمعه، شیتوشی کوساما، رهبر مرموز SHIB، جامعه شیبا اینو را با یک توییت مرموز “ماه” غافلگیر کرد. با قضاوت بر اساس متن پیام، کوساما در آخر هفته از کار بر روی پروژه های SHIB و Shibarium خود استراحت می کرد.

او در توییتی نوشت که «زیبایی ماه» «چیزی است که همه ما به اشتراک می‌گذاریم».
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید