پیام مهم شیتوشی کوساما در رابطه با بازار کریپتو برای جامعه SHIB ارسال شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • شیتوشی کوساما پیامی جنجالی ارسال کرد
  • قیمت SHIB در حال کاهش است

لوسی، کارشناس رسمی بازاریابی رسانه‌های اجتماعی تیم SHIB، پستی را در پلتفرم X منتشر کرد تا به وضعیت منفی فعلی بازار ارزهای دیجیتال بپردازد و پیامی از رهبر SHIB Shytoshi Kusama به جامعه بزرگ میم کوین ارسال کند.

شیتوشی کوساما پیامی جنجالی ارسال کرد

لوسی بازوی X را در دست گرفت تا در مورد وضعیت فعلی بازار ارزهای دیجیتال صحبت کند. او نوشت: در حالی که همه خواهان یک روند صعودی هستند، “ما با چالش‌هایی روبرو هستیم و بازیگران بدی را می‌بینیم که هجوم می‌آورند” تا از موقعیت و سرمایه‌گذاران بی‌تجربه استفاده کنند.

لوسی فضای کریپتوکارنسی را با هجوم طلایی که ایالات متحده در قرن نوزدهم شاهد بود مقایسه کرد. مشاهدات کلیدی که مدیر اجرایی SHIB در اینجا به جامعه SHIB کرد این بود که “ساخت یک میراث زمان می برد.” لوسی همچنین به جامعه یادآوری کرد که همه نمی خواهند شاهد حاکمیت تمرکززدایی باشند زیرا این یک “فرایند دردناک” است. بسیاری از بازیکنان تصمیم می‌گیرند شیباریوم را ترک کنند و ادامه دهند، اما طبق توییت Shibarium، تلاش‌های توسعه‌دهندگانی که برای تحقق بخشیدن به چشم‌انداز خود سخت تلاش کردند، در نهایت موفق خواهند شد.

لوسی همچنین آنچه را که توسعه دهنده اصلی مرموز Shytoshi Kusama در این هفته به او گفت، نقل کرد. او اعتراف کرد که کامل نیست. لوسی می‌گوید هیچ‌کس واقعاً چنین نیست، اما آن‌ها سعی می‌کنند با هم «چیزی عالی خلق کنند».

مرتبط با

قیمت SHIB در حال کاهش است

طی 24 ساعت گذشته، SHIB، دومین ارز رمزنگاری شده پرطرفدار در بازار، افت قابل توجهی 8.13 درصدی را تجربه کرده است که از 0.00001815 دلار به 0.00001675 دلار کاهش یافته است و در زمان نگارش این مقاله در حال تغییر بود.

در هفته گذشته، از 16 ژوئن، شیبا اینو 20.37 درصد از قیمت خود را از دست داده است و از 0.00002101 دلار به خط قیمت فعلی خود کاهش یافته است.

حدود یک هفته پیش، لوسی همچنین پیامی از رهبر مرموز SHIB را با جامعه به اشتراک گذاشت. در آن زمان، Shytoshi Kusama گفت که خندق های منتهی به قلعه قبلاً تمام شده بودند و اکنون زمان ساخت قلعه است، شاید اشاره ای به Shibarium و راه حل لایه 3 داشته باشد که تیم SHIB پس از جمع آوری 12 میلیون دلار روی آن کار می کرد. به همین دلیل یکی از سرمایه گذاران بزرگ است.

لوسی با افتخار به اشتراک گذاشت: “هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد.”
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید