شیتوشی کوساما با دوست مرموز و جامعه گیج خود از هند بازدید می کند


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

رهبر مرموز شیبا اینو، که در جامعه به عنوان شیتوشی کوساما شناخته می شود، به “تور جهانی” خود ادامه می دهد و با ارتش SHIB در کشورهای مختلف ملاقات می کند. اکنون، مطابق با توییت قبلی خود، او در هند ظاهر عمومی شده است.

اما این بار او با ورود به همراه یک همراه نقابدار، جامعه SHIB را در پلتفرم X (که قبلا در سطح جهانی با نام توییتر شناخته می شد) متحیر کرد.

شیتوشی کوساما و دوست نقابدارش در هند

چند نفر از طرفداران SHIB در برنامه X شیتوشی کوساما را با لباس سفید (به جز کلاه سیاه و دو ماسک) به تصویر کشیدند. دوستش هم کلاه مشکی و ماسک مشکی به سر دارد.

اما بر خلاف شیتوشی که لباس‌هایی به سبک هندی می‌پوشد، دوست مرموز او با شلوار سفید و ژاکت قهوه‌ای روشن و دستانش در جیب‌هایش، با کوساما در یک رویداد عمومی در هند راه می‌رود که به احتمال زیاد مربوط به فناوری جدید است.

ارتش SHIB در حال حرکت است

هنگامی که شیتوشی هفته گذشته اعلام کرد که به هند می رود، دقیقاً مشخص نکرد که در کدام رویداد فناوری شرکت خواهد کرد.

ارتش SHIB در مورد دوست مرموز شیتوشی کنجکاو است. کسانی که این ویدئوها را به اشتراک گذاشتند، دنبال کنندگان خود را به چالش کشیدند تا حدس بزنند که چه کسی است، و در نظرات، طرفداران SHIB شروع به پیشنهاد ایده‌هایی کردند و برخی از توسعه‌دهنده اصلی SHIB، Kaal Dhairya و رهبری بازاریابی SHIB، لوسی را به عنوان نامزدهای احتمالی نام بردند.

پیش از عزیمت به هند، توسعه دهنده اصلی SHIB Shytoshi از کنفرانس و نمایشگاه IVS 2024 در کیوتو، ژاپن بازدید کرد. این رویداد به استارت آپ های Web3 اختصاص داشت.

مرتبط با

مایکل سیلر بیانیه هوش مصنوعی بیت کوین (BTC) مهمی را ارائه کرد

سرعت سوختگی SHIB افزایش می یابد

طبق داده‌های ارائه شده توسط کاوشگر شیبرن در دسترس عموم، ارتش شیبا اینو در 24 ساعت گذشته توانسته است حدود 30 میلیون سکه میم را از بین ببرد.

به گفته همین منبع داده، این باعث شد تا نرخ رایت 355.31 درصد افزایش یابد زیرا جامعه SHIB در مجموع 28,256,594 SHIB را به کیف پول‌های بلاک چین غیرقابل مصرف منتقل کرد و این توکن‌ها برای همیشه قفل شدند.

این سوزاندن در 11 فرآیند انجام شد. بزرگترین 10,829,207; 6,127,450 و 4,195,761 شیبا اینو را حمل می کرد. همچنین دو تراکنش با بیش از دو میلیون SHIB و دو تراکنش بیش از یک میلیون SHIB را به کیف پول‌های مرده منتقل کردند.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید