شیتوشی کوساما می گوید که به زودی پس از “خجالتی و ساکت” بودن، تغییرات بزرگی ایجاد خواهد کرد


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • شیتوشی کوساما اعلامیه ای غیرمنتظره داد
  • تغییر مکان کوساما باعث تعجب مردم شد

در حالی که درباره رویداد بزرگ آینده IVS2024 در کیوتو، ژاپن صحبت می کرد، رهبر مرموز SHIB، شیتوشی کوساما، دو توییت ارسال کرد که باعث کنجکاوی ارتش شیبا اینو شد. این بزرگترین کنفرانس استارت آپی در ژاپن است. کوساما تاکید کرد که از این کنفرانس آینده هیجان زده است.

شیتوشی کوساما اعلامیه ای غیرمنتظره داد

توییتی از کوساما با تمام حروف به‌عنوان «هیجان‌انگیز» خوانده می‌شود و او توییتی درباره رویداد آینده IVS2024 نقل می‌کند. در مورد دوم، Shytoshi Kusama بیانیه جالبی را بیان کرد که در آن قول داد “اهمیت Web3 را به جهان نشان دهد.”

با این حال، نکته قابل توجه در این توییت، اشاره کوساما به کنفرانس استارتاپ مورد بحث نیست، بلکه جمله زیر او است که نشان می دهد ممکن است در این رویداد در انظار عمومی ظاهر شود: «آخرین بار بسیار خجالتی و ساکت بودم. چند سال… اما زمان تغییر آن فرا رسیده است.”

IVS2024 از 4 تا 6 جولای در کیوتو برگزار می شود. این بار این رویداد به «چگونه Web2، Web3 و AI جهان را شکل می دهند» اختصاص دارد.

کوساما چندین بار توییت کرده است که قصد دارد هویت واقعی خود را پس از استفاده از نام مستعار در چند سال گذشته فاش کند. شیتوشی گفت که در مورد آن با مربی خود صحبت کرده و مربی او به او پیشنهاد کرده است که ماسک را بردارید. با این حال کوساما تاکنون با این نام مستعار باقی مانده است.

مرتبط با

تغییر مکان کوساما باعث تعجب مردم شد

در اوایل این هفته، ارتش SHIB متوجه شد که رهبر مرموز شیبا اینو به طور ناگهانی مکان X را تغییر داده و آن را روی “انگلیس” تنظیم کرده است. این به زودی برای نیس، فرانسه تغییر کرد. فقط یک روز طول کشید تا امروز برای کیوتو، ژاپن تغییر کند.

بنابراین، شیتوشی یک شبه از جهان عبور کرد. با این حال، اگر بتوان مکان فعلی X را به وضوح توضیح داد، دو مکان قبلی کنجکاوی را در ارتش SHIB برانگیخته است. در آغاز سال، توسعه‌دهنده اصلی SHIB همچنین تغییرات سریع و مکرری را در چراغ‌های مکان جغرافیایی X نشان داد که به سرعت از یک کشور و شهر به کشور دیگر نقل مکان کرد. کوساما در چندین شهر بزرگ آمریکا از جمله سنگاپور و دبی دیده شد.

اما پس از آن کوساما اعلام کرد که تیم SHIB برای ارائه یک طرح توسعه جدید به سرمایه گذاران بزرگ سفر می کند. این منجر به جمع آوری 12 میلیون دلار برای توسعه راه حل لایه 3 برای اکوسیستم شیبا اینو شد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید