ظاهراً شیتوشی کوساما در ویدئویی در IVS2024 در ژاپن گرفته شده است اما مشکلی وجود دارد


تصویر جلد توسط u.today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • Shytoshi Kusama مرموز در غرفه SHIB ظاهر شد
  • شیتوشی کوساما همچنان با نام مستعار باقی می ماند

رهبر مرموز تیم شیبا اینو که از شبکه های اجتماعی با نام مستعار Shytoshi Kusama استفاده می کند، سرانجام در انظار عمومی ظاهر شد و حتی در IVS 2024، بزرگترین رویداد راه اندازی وب 3 در ژاپن، در ژاپن دیده شد.

با این حال، یک مشکل بزرگ در اینجا وجود دارد. هیچ کس نمی تواند بگوید که آیا این رهبر واقعی SHIB است یا نه، زیرا غیرممکن است که چهره او را در پشت دو نقاب پنهان کنید.

مرتبط با

Shytoshi Kusama مرموز در غرفه SHIB ظاهر شد

طرفدار ژاپنی SHIB @kuro_9696_9696 ویدیویی از رویداد فوق الذکر ژاپن به اشتراک گذاشت. در این ویدئو، مردی با لباس مشکی، دو ماسک و مقنعه با شرکت کنندگان IVS 2024 که از غرفه SHIB در این کنفرانس بازدید کردند، صحبت می کند.

این مرد لباسی شبیه لباس بتمن پوشیده است، با یک ماسک خوب روی صورتش و ماسکی شبیه ماسک پزشک طاعون که قسمت بالایی صورتش را می پوشاند، و در بالای آن ماسکی است که تمام صورت را پنهان می کند و دارای شکاف هایی است که فقط مرد می تواند نگاه کند

کوساما در اوایل این هفته به اولین حضور عمومی خود در IVS 2024 اشاره کرد. او در توییتی نوشت که از او برای شرکت در مراسم “اولین ملاقات و احوالپرسی” ارتش SHIB در روز پنجشنبه، حوالی ظهر به وقت محلی دعوت شد.

شیتوشی کوساما همچنان با نام مستعار باقی می ماند

رهبر SHIB از زمانی که در سال 2021 مدیریت را از بنیانگذار مرموز ریوشی گرفته است، نام و ظاهر واقعی خود را پنهان کرده است. او بعداً توضیح داد که نام مستعار خجالتی نشان دهنده تمایل طبیعی او برای دوری از مردم است، -توشی از خالق بیت کوین ساتوشی ناکاموتو تقدیر می کند و کوساما هنرمند ژاپنی یایو کوساما است که او نیز او را دوست دارد.

در یک مقطع در چند سال گذشته، شیتوشی توییت کرد که مربی او به او توصیه کرده بود خود را افشا کند، بنابراین رهبر SHIB این کار را در نظر گرفت. با این حال، هنگام ارائه Shibarium در آگوست سال گذشته، او قول داد که در رویداد ETH تورنتو سخنرانی کند اما در واقع در آنجا ظاهر نشد و فقط یک ضبط از سخنرانی خود را ارائه کرد که توسط نرم افزار هوش مصنوعی پردازش شده بود.

قیمت SHIB به این “اولین” کوساما پاسخ مثبت داد. پس از یک افت عظیم 15 درصدی یک شبه، میم کوین 5 درصد از ضرر خود را به دست آورد.

اکنون، فاش شده است، اما حتی فرصتی برای دیدن فاز واقعی خود نداشته است، بنابراین اساساً Shytoshi “خجالتی” می ماند و همچنان از جامعه ارزهای دیجیتال پنهان می شود. اما به نظر می رسد این رمز و راز مصنوعی در اطراف رهبران آنها برای ارتش SHIB خوب است.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید