Shytoshi Kusama جامعه SHIB را با حرکت Geo جدید شگفت زده می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • موقعیت جدید کوساما در X اعلام شد
  • شیتوشی خبر را به ارتش SHIB فرستاد

رهبر مرموز تیم توسعه Shiba Inu که در جامعه رمزارز با نام Shytoshi Kusama شناخته می شود، در حال تغییر مکان دیگری در پلتفرم X مشاهده شده است. ارتش SHIB شروع به فکر کردن در مورد دلیل سفر رهبر SHIB به این کشور می کند.

در اوایل سال جاری، کوساما مرتباً مکان خود را در X تغییر داد، که سؤالات زیادی را در ارتش SHIB ایجاد کرد. با این حال، بعدها، توسعه دهنده اصلی مرموز بیانیه ای در مورد سفرهای خود منتشر کرد.

موقعیت جدید کوساما در X اعلام شد

طرفدار شیبا اینو @kuro_9696_9696 از ژاپن در حساب X خود به اشتراک گذاشت که شیتوشی کوساما در حال حاضر در بریتانیا است. صاحب اکانت برای اثبات آن، اسکرین شات صفحه X کوساما را منتشر کرد.

ارتش SHIB با اظهار نظرهای متفاوت پاسخ داد و در مورد هدف سفر کوساما به آن قسمت از جهان تعجب کرد. کاربر One X به مالیات های بالایی که دولت بریتانیا بر شهروندان خود تحمیل می کند اشاره کرد که آنها باید “به نفع دیگران” بپردازند.

با این حال، نگاهی به صفحه Shytoshi Kusama اوایل امسال، با آغاز سال 2024، کوساما نیز در حال بازدید از نقاط مختلف جهان مشاهده شد.

شیتوشی خبر را به ارتش SHIB فرستاد

حدود یک هفته پیش، یکی از مدیران شیبا اینو اعلام کرد که شیتوشی کوساما در حال ارسال پیامی به جامعه SHIB است. این زمانی اتفاق افتاد که لوسی (کارشناس بازاریابی SHIB) در مورد موج فروش وحشتناکی که بازار ارزهای دیجیتال را تحت تاثیر قرار داد، اظهار نظر کرد.

سپس شیتوشی کوساما به جامعه گفت که هیچ‌کس و او هم کامل نیست، بنابراین نمی‌تواند بر آنچه در حال حاضر در SHIB اتفاق می‌افتد تأثیر بگذارد. تنها راهی که او می تواند بر این موضوع تاثیر بگذارد این است که به ساختن با تیم ادامه دهد. لوسی بعداً در توییتی نوشت: “ما خدا نیستیم، ما فقط مردم عادی هستیم که سعی می کنیم چیزی عالی خلق کنیم.” او وضعیت فعلی در فضای کریپتو را به هجوم طلا در قرن نوزدهم ایالات متحده تشبیه کرد.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید