شیتوشی کوساما در نیویورک دیده شد، جامعه گیج شده است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • شیتوشی کوساما به جابجایی ادامه می دهد
  • شیباریوم رکورد منفی را شکست

رهبر نام مستعار تیم شیبا اینو، معروف به شیتوشی کوساما، با تنظیم وضعیت موقعیت مکانی خود در توییتر/X به سفر در سراسر جهان ادامه می دهد. این بار، نشانگر مکان کوساما “NYC” را نشان می دهد.

طرفدار SHIB @kuro_9696_9696 از ژاپن این موضوع را مورد توجه جامعه شیبا اینو قرار داد.

شیتوشی کوساما به جابجایی ادامه می دهد

همانطور که U.Today حدود یک هفته پیش گزارش داد، کوساما ظرف چند روز به کشورهای مختلف در سراسر جهان (که کاملاً دور از یکدیگر قرار دارند) نقل مکان کرد: کیوتو فو در ژاپن، پیتسبورگ، پنسیلوانیا، ایالات متحده آمریکا، و سپس هنگ کنگ و پورتوریکو. در همین حال، توسعه‌دهنده اصلی SHIB، Kaal Dhairya نیز به لطف موقعیت مکانی خود در X، در دبی دیده شد.

جامعه در تلاش است حدس بزند که چرا رهبر مرموز SHIB اینقدر سفر می کند، و آنها معتقدند که او گاهی اوقات تعطیلات خود را در کشور تفریحی کوساما می گذراند.

در اواخر فوریه، وضعیت مکان به دنور اشاره کرد، و جامعه هیجان زده بود زیرا یک رویداد سالانه بزرگ در آن روز (29 فوریه) در آن شهر ایالات متحده، ETHDenver آغاز شد. در آگوست سال گذشته، SHIB به یکی از حامیان رسمی رویداد ETHToronto تبدیل شد، جایی که محلول Layer-2 Shibarium معرفی و برای عموم عرضه شد. بسیاری بر این باورند که این حرکت SHIB را بالاتر از سایر میم کوین ها قرار می دهد و آن را به یک دارایی جدی ارز دیجیتال تبدیل می کند.

شیباریوم رکورد منفی را شکست

در همین حال، بلاک چین شیباریوم اخیراً رکوردهای منفی دریافت کرده است زیرا تعداد تراکنش‌ها در این راه حل لایه 2 بسیار کاهش یافته است. از 18 مارس، شیباریوم با 36060 تراکنش روزانه به شدت کاهش یافت. این در تضاد کامل با نرخ عملکردی است که چند روز قبل، در 16 مارس، زمانی که نرخ تراکنش روزانه کمی بیش از یک میلیون بود، ثبت شد.

در 20 فوریه، تعداد روزانه به بیش از 4 میلیون افزایش یافت، سپس در 22 فوریه به 3.93 میلیون کاهش یافت. در 17 فوریه این متریک نیز 1.92 میلیون نقل و انتقال را نشان داد.

همه این تراکنش ها از BONE برای گاز استفاده می کنند و این شامل تمام توکن های جدید راه اندازی شده در Shibarium می شود. اخیراً، متحد اصلی SHIB، K9 Finance، توکن بومی خود، KNINE را راه‌اندازی کرد و Shytoshi Kusama هشدار مهمی صادر کرد و از ارتش SHIB خواست مراقب انبوه کلاهبرداران و کلاهبردارانی باشد که توکن‌های KNINE جعلی ارائه می‌دهند.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید