Shytoshi Kusama به‌روزرسانی مهمی را در مورد برنامه‌های بلندمدت Shiba Inu به اشتراک می‌گذارد، پیتر برندت اسرار تجاری را فاش می‌کند، 34 میلیون دلار ETH در 24 ساعت منتقل شد: خلاصه اخبار رمزنگاری از U.Today


تصویر جلد گرفته شده از youtube.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یو تودی سه خبر برجسته روز آخر را برای شما آماده کرده است.

سهام Shiba Inu به روز رسانی بزرگی در مورد برنامه های بلند مدت SHIB دریافت می کند

به زودی متن Xشیتوشی کوساما، رهبر مستعار پروژه شیبا اینو روشن شد برنامه های بلندمدت برای توکن میم با تم سگ و اکوسیستم آن. کوساما به مورد استفاده کلیدی برای TREAT اشاره کرد، توکن راه اندازی نشده ای که به زودی منتشر خواهد شد. به گفته رهبر، اعضای Shiba Inu می توانند با استفاده از TREAT به تمام ویژگی های پیشرفته اکوسیستم دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، کوساما نوشت که تیم SHIB در حال حاضر در حال پایان دادن به شراکت برای “اعطای قدرت کامل” به سیستمی است که ایجاد کرده است. رهبر همچنین به علاقه مندان SHIB یادآوری کرد که شیبا اینو در نهایت باید از کانون توجه پروژه دور شود، زیرا طرح ریوشی برای یک سیستم غیرمتمرکز بدون رهبر آن نزدیک به اتمام است. در نهایت، پست X Kusama کنفرانس خود پروژه، SHIBACON 2024 را اعلام کرد که تقریباً همزمان با DevCon در بانکوک، تایلند برگزار می شود.

مرتبط با

Shiba Inu (SHIB) 439.9% در معیار کلیدی: جزئیات افزایش یافت

پیتر برانت، سرمایه گذار افسانه ای بیت کوین، اسرار تجاری خود را فاش می کند

X پیروان پیتر برانت، متخصص تجارت پیشرو با 50 سال تجربه، اخیراً فرصت یافتند تا برخی از ایده های او را بیاموزند. اسرار تجارتبرانت در پاسخ به نظری که در پست 9 ژوئیه خود داشت، گفت: آشکار کرد در اینجا لیستی از استراتژی هایی است که او در معاملات آتی و فارکس استفاده نمی کند. این کارشناس نوشت که از خطوط روند، بیشتر اندیکاتورها، معاملات روزانه و زیان اجتناب می کند. او همچنین اصول بازار، نرخ برد و اقدامات همتایان تجاری خود را نادیده می گیرد. علاوه بر این، برانت خاطرنشان کرد که در هر معامله بیش از 70 امتیاز پایه ریسک نمی کند و نگران توقف یا وسواس در یک بازار یا طبقه دارایی خاص نیست.

اتریوم (ETH) به ارزش 34 میلیون دلار در 24 ساعت چه خبر است؟

با ادامه عدم اطمینان در بازار ارزهای دیجیتال، نهنگ های اتریوم شروع به حرکت های بزرگی کرده اند. با توجه به داده های ارائه شده هشدار نهنگ فالوور دیروز یک کیف پول ناشناس جابه جا شد 11215 ETH صرافی ارز دیجیتال کوین بیس. ارزش این معامله عظیم تقریباً 34.35 میلیون دلار است. به نظر می رسد که نهنگ این مقدار عظیم ETH را برای شروع فروش تغییر داده است. علاوه بر این، زمان این فروش بسیار مهم است زیرا در بحبوحه سقوط اخیر بازار رخ می دهد. طی 30 روز گذشته، قیمت اتریوم 16.68 درصد کاهش یافته است. این نشان دهنده شدت سقوط بازار است که بر روی سکه های محبوب مانند بیت کوین و اتریوم تأثیر می گذارد. در حالی که بسیاری هنوز امیدوارند که قیمت ETH بهبود یابد، به نظر می رسد که برخی از معامله گران در حال فروش دارایی های خود هستند. در مورد این نهنگ اتریوم، او تقریباً 34.35 میلیون دلار ETH دارد. با توجه به اندازه تراکنش، می تواند بر بازار تأثیر بیشتری بگذارد و قیمت اتریوم را کاهش دهد.


نویسنده: Valeria Blokhina

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید