شیتوشی کوساما هدف بعدی خود را برای حضور عمومی فاش کرد


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

توسعه‌دهنده اصلی SHIB که از نام مستعار Shytoshi Kusama برای ارسال در رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌کند و در یک رویداد بزرگ Web3 در کیوتو، ژاپن این هفته ظاهر شد، در توییتر اعلام کرد که ایستگاه بعدی او کجا خواهد بود.

Shytoshi Kusama با جامعه SHIB طنین انداز می شود

رویداد “ملاقات و احوالپرسی” کوساما در ژاپن، ارتش SHIB را در هیجان زیادی فرو برد و پلتفرم رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق) مملو از عکس ها و فیلم های کوساما در غرفه SHIB در طول کنفرانس سالانه IVS 2024 در کیوتو شد.

شیتوشی با دو محافظ و یک مترجم محلی وارد شد که به او کمک کرد تا با مهمانان ژاپنی در این مراسم ارتباط برقرار کند. او لباس مشکی پوشیده بود و دو نقاب و مقنعه به سر داشت تا چهره واقعی خود را پنهان کند. طبق یکی از ویدیوهای X، او همچنین دستکش می‌پوشید و پشت سرش یک کاتانا داشت.

این جایی است که کوساما از ژاپن خواهد رفت

در توییتی که امروز منتشر شد، شیتوشی از برگزارکنندگان IVS 2024 در کیوتو و هواداران SHIB که برای دیدار با او در غرفه SHIB در کنفرانس آمده بودند، تشکر کرد. رهبر SHIB اعلام کرد که ایستگاه بعدی او بمبئی است.

با این حال، او اشاره ای نکرد که در آنجا “ملاقات و احوالپرسی” برگزار می شود، اما جامعه از او انتظار دارد که این کار را انجام دهد و شیتوشی را به مکان های دیگری مانند دبی، کالیفرنیا، دهلی و غیره دعوت کند.

مرتبط با

قیمت SHIB 19 درصد بهبود یافت

دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ، SHIB، در 24 ساعت گذشته رنگ سبز داشت. SHIB رشد حماسی بیش از 19٪ را نشان داد که از 0.00001297 دلار به برچسب قیمت 0.00001546 دلار رسید.

شیبا اینو بیت کوین را دنبال کرد که 4.73 درصد بهبود یافت و از کمی کمتر از 54000 دلار به منطقه 56590 دلاری که در حال حاضر معامله می شود افزایش یافت. افزایش بیت کوین به دنبال انتشار گزارش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی بود که بسیار مثبت تر از آنچه در ابتدا انتظار می رفت، ظاهر شد.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید