شیتوشی کوساما دلیل بزرگ غیبت اخیر خود در رسانه های اجتماعی را فاش می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • رهبر SHIB از سفر به X برمی گردد
  • نماینده SHIB شوخی شیباریوم وارن بافت را منتشر می کند

رهبر مرموز تیم شیبا اینو، که در جامعه SHIB با نام Shytoshi Kusama شناخته می شود، پس از یک دوره فعالیت کم، در پلتفرم رسانه اجتماعی X ظاهر شد.

او توضیح داد که وقتی هفته گذشته به سختی چیزی در پلتفرم X ارسال کرد کجا بود.

رهبر SHIB از سفر به X برمی گردد

شیتوشی کوساما دلیل غیبت خود را اینگونه توضیح داد: رهبر SHIB در حال سفر به خاورمیانه بود، جایی که “زمانی باورنکردنی را سپری می کرد و فرهنگ پسر عموی من را درک می کرد.” کوساما توییت خود را با هشتگ #shibarmystrong و #inshallah همراهی کرد. دومی نشان می دهد که وی از کشور یا کشورهای مسلمان بازدید کرده است.

در طول هفته گذشته، فعالیت کوساما در

نماینده SHIB شوخی شیباریوم وارن بافت را منتشر می کند

جامعه SHIB به موج اخیر توییت‌هایی که سرمایه‌گذار معروف وارن بافت، مخالف سرسخت بیت‌کوین را ترول می‌کرد، واکنش نشان داده است. قیمت سهام صندوق سرمایه گذاری برکشایر هاتاوی در روز دوشنبه به دلیل نقص فنی تقریباً 100 درصد کاهش یافت.

این حادثه برای سهام کلاس A هاتاوی اتفاق افتاد که صبح دیروز در بازار نیویورک از 624400 دلار به 185.10 دلار به ازای هر سهم همراه با قیمت سهام 40 هلدینگ دیگر سقوط کرد.

لوسی، مدیر بازاریابی رسمی شیبا اینو، تصویری از یک توییت را به اشتراک گذاشت که به نظر می‌رسید از حساب کاربری X وارن بافت باشد و گفت: «خوب! شیباریوم برنده خواهد شد!» تاریخ پست 3 ژوئن 2029 بود. لوسی در نظرات توضیح داد که این یک شوخی بود.

از جمله نام‌های مطرح جامعه ارزهای دیجیتال که به اخبار مربوط به شرکت وارن بافت واکنش نشان دادند، ادوارد اسنودن، افشاگر معروف آمریکایی و ایلان ماسک، میلیاردر فناوری بودند. اسنودن در مورد این خبر اظهار داشت: بیت کوین در حال رفع این مشکل است. ماسک توییتی حاوی یک پست جعلی از بافت به اشتراک گذاشت که در آن از سرمایه گذاران برکشایر هاتاوی خواسته بود سهام این شرکت را نگه دارند.

مرتبط با

“Hodl” یک میم محبوب در فضای ارزهای دیجیتال است و از غلط املایی کلمه “hold” سرچشمه می گیرد. این به معنای نگه داشتن کریپتو (امتناع از فروش) بدون توجه به رفتار بازار است. بعداً به یک مخفف به معنای “زندگی عزیز” تبدیل شد.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید