Shytoshi Kusama به نقطه عطف اصلی در X می رسد، ارتش SHIB خوشحال است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • نماینده SHIB پیام شیتوشی را به ارتش SHIB رساند
  • افزایش 10880 درصدی سوختگی SHIB

رهبر مرموز تیم توسعه SHIB که با نام مستعار Shytoshi Kusama شناخته می شود، به یک نقطه عطف بزرگ در غول رسانه های اجتماعی X رسیده است.

کاربر X @kuro_9696_9696، یکی از اعضای ارتش ژاپن SHIB، یک اسکرین شات از صفحه X کوساما منتشر کرد. عدد یک میلیون روی آن برجسته شده بود و یکی از طرفداران SHIB توییت کرد که تعداد فالوورهای شیتوشی کوساما به 1,000,000 رسیده است.

صفحه واقعی Shytoshi رقم بسیار نزدیک به این را نشان می دهد: 999.8K. گاهی اوقات تعداد فالوورها می تواند به سطح بالایی برسد و سپس به سرعت بازگردد، زیرا کاربران اغلب به صورت موجی می آیند و می روند، ابتدا شروع به دنبال کردن اکانت ها می کنند و سپس به سرعت آنها را لغو می کنند.

مرتبط با

نماینده SHIB پیام شیتوشی را به ارتش SHIB رساند

اوایل این هفته، لوسی، رهبر رسمی بازاریابی رسانه‌های اجتماعی تیم SHIB، به X رفت تا به ارتش شیبا اینو پیام مثبتی در مورد آینده اکوسیستم SHIB بدهد.

وی با یادآوری اینکه اکوسیستم SHIB در حال حاضر در حال ساخت است، عنوان پست خود را «با هم ساختن آینده» عنوان کرد. در اینجا لوسی سخنان متداول سیتوشی را نقل می کند: “خندق برای محافظت از قلعه ساخته شده است، اکنون در حال ساختن آن هستیم.”

تاکنون، SHIB وارد مرحله 1 و فاز 1 نقشه راه پروژه شده است و به گفته رهبر بازاریابی، “هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد.”

لوسی بلاک چین SHIB را با یک خط راه آهن مقایسه کرد که در آن توسعه دهندگان ایستگاه هایی را برای کاربران و توسعه دهندگان dApp می سازند. این تیم در حال حاضر مشغول به روز رسانی فناوری خود، ارتباط با بازیگران اصلی در فضای کریپتو و اطمینان از “سلامت کلی اکوسیستم ما” است.

لوسی همچنین فاش کرد که تیم SHIB با “برخی افراد کلیدی در صنعت” همکاری می کند. او توضیح داد که این یک پروژه بزرگ خواهد بود و مدتی طول خواهد کشید. اما زمانی که «ایستگاه‌ها» ساخته شوند، «داستانی کاملاً جدید خواهد بود».

افزایش 10880 درصدی سوختگی SHIB

بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط وب سایت مانیتورینگ Shibburn، میزان سوختگی SHIB در 24 ساعت گذشته 10880 درصد افزایش یافته است. در این مدت، مجموعاً 23،106،750 میم کوین SHIB به کیف پول‌های بلاک چین غیرقابل مصرف منتقل شد.

ده دقیقه پیش بزرگترین تک قطعه SHIB سوزانده شد. این تقریباً نیمی از کل شیبا اینو را تشکیل می دهد که از دیروز تخریب شده است: 11,176,306 SHIB.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید