Shytoshi Kusama ارتش SHIB را با شیباریوم منفجر کرد اعلامیه عروج: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • Shytoshi Kusama اعلامیه جشن می دهد
  • قیمت شیبا اینو در اخبار افزایش یافت

رهبر تیم توسعه‌دهنده Shiba Inu با نام مستعار، با یک توییت جشنی درباره راه‌اندازی آتی صرافی غیرمتمرکز ShibaSwap که بر روی راه‌حل لایه ۲ Shibarium ساخته شده است، به جامعه SHIB خطاب کرد.

Kaal Dhairya، توسعه‌دهنده برتر SHIB نیز با انتشار توییتی در مورد نسخه جدید ShibaSwap DEX به جزئیات پرداخت.

Shytoshi Kusama اعلامیه جشن می دهد

در توییتی که در 15 می منتشر شد، کوساما، رهبر مرموز SHIB، پستی را در حساب رسمی SHIB در X تگ کرد و نوشت که به پیشرفت‌ها و نوآوری‌های تیم توسعه و به ویژه Kaal Dhairya افتخار می‌کند.

کوساما به طور خاص به معنای آوردن نسخه ShibaSwap به بلاک چین Shibarium بود. رهبر SHIB همچنین چیزهای جالبی برای جامعه اضافه کرد و اظهار داشت که “هنگامی که به جلو می رویم، چیزهای بیشتری در انتظار ما است.”

کال ضایریا نیز به نقل از توییت شیتوشی کوساما، نظری را به این اطلاعیه اضافه کرد. توسعه‌دهنده برتر SHIB خاطرنشان کرد که تمرکز اصلی نسخه جدید ShibaSwap، کشف سکه‌های میم جدید خواهد بود – “بنابراین همه نوابغ خلاق از میم دور خواهند شد.”

Dhairya همچنین قول داد که تیم SHIB به به روز رسانی و ارتقاء منظم در آینده ادامه خواهد داد، زیرا SHIB، Shibarium و هر چیزی که به آنها مربوط می شود “یک ماراتن است، نه یک مسابقه”.

اکنون ShibaSwap DEX روی هر دو بلاک چین اتریوم و شیباریوم با یک پل قوی بین آنها کار می کند تا امکان انتقال دارایی ها از یکی به دیگری را فراهم کند، بنابراین فرصت ها را برای ارتش SHIB گسترش می دهد و پذیرش و سود را برای توکن های Shibarium به ارمغان می آورد.

قیمت شیبا اینو در اخبار افزایش یافت

قیمت میم کوین محلی SHIB با پشتیبانی از خبر راه اندازی ShibaSwap در شیباریوم افزایش یافت. در 24 ساعت گذشته، شیبا اینو افزایش 12 درصدی را ثبت کرده و از 0.00002293 دلار به 0.00002577 دلار رسیده است.

این افزایش غافلگیرکننده با یک عقب نشینی اندک همراه شد و SHIB تا حدودی 2 درصد عقب نشینی کرد.

از آنجایی که قیمت یک شبه افزایش یافت، یک دارنده میم کوین ناشناس در 24 ساعت گذشته مبلغ چشمگیر سه تریلیون شیبا اینو را از یک کیف پول ثبت نشده به پلتفرم تجاری محبوب Robinhood منتقل کرد. این مبلغ شیبا اینو بیش از 74 میلیون دلار فیات ارزش گذاری شده است.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید