Shytoshi Kusama مکان را ترک می کند، به کانون بعدی SHIB اشاره می کند


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shytoshi Kusama، توسعه‌دهنده ناشناس مرموز اکوسیستم Shiba Inu (SHIB)، یک به‌روزرسانی نه چندان مرموز در مورد محل نگهداری خود منتشر کرده است. کوساما با استفاده از حساب رسمی X خود به جامعه فاش کرد که در حال حاضر در ژاپن است.

دستور کار شیتوشی کوساما

شیتوشی کوساما در مورد تجربیات خود گفت که با انیمه در ژاپن بزرگ شد و بازگشت او به کشور تجربه بسیار فراموش نشدنی بود. اگرچه تعیین دقیق محل زندگی Shytoshi Kusama دشوار است، بسیاری از کارهای او، از جمله توسعه بازی SHIB، خلاقانه الهام گرفته شده است، و برخی از آنها را می توان به ژاپن ردیابی کرد.

مرتبط با

به روز رسانی رهبر SHIB اشاره کرد که او در مورد شیبا اینو برای باهوش ترین ذهن های اکوسیستم سخنرانی خواهد کرد. در حالی که سخت است بگوییم که آیا برخی از گفتگوها شامل جزئیات مشارکت جدید می شود یا خیر، مطمئناً شامل برنامه های تیم توسعه برای میم کوین می شود.

کوساما، که بینش دقیقی در مورد موضوع گفتگوها نداشت، اشاره کرد که برخی جنبه‌ها مربوط به انتقال از Web2 به Web3 است. Shiba Inu در این زمینه راه طولانی را طی می کند، زیرا پروتکل Shibarium layer-2 را می سازد تا بتواند برنامه های روزمره را از Web2 با عناصر Web3 انگیزشی میزبانی کند.

شیبا اینو برای چیزی بزرگ اینجاست

به روز رسانی Shytoshi Kusama باعث ایجاد هیجان قابل توجهی در جامعه می شود، زیرا بسیاری فکر می کنند که هر زمانی که کوساما سکوت خود را می شکند به این معنی است که چیز بزرگی در راه است.

می توان استدلال کرد که پروتکل انتظار یک تحول مهم را دارد که می تواند توسط هر به روز رسانی تجاری بزرگ ایجاد شود.

مرتبط با

قیمت شیبا اینو برای مدتی در بحبوحه هجوم گسترده تر بازار راکد مانده است. بر اساس داده‌های CoinMarketCap، در زمان نوشتن این مقاله، این توکن در 0.00001687 دلار تغییر می‌کرد که در 24 ساعت گذشته 1.27 درصد کاهش داشت.

با این حال، با افزایش بیش از 5 درصدی حجم به 183,652,389 دلار، احساسات معاملات تقویت شد. اگر کوساما به‌روزرسانی‌های صعودی بیشتری را به اشتراک بگذارد، ممکن است بازگشت قابل توجهی رخ دهد.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید