Shytoshi Kusama در مورد شانس SHIB ETF بحث می کند: “من روی آینده SHIB تمرکز خواهم کرد”


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • چشم انداز ETF SHIB و تمرکز فعلی Shytoshi
  • SEC ETF های اتریوم را تایید می کند

رهبر مرموز تیم Shiba Inu، که با نام مستعار Shytoshi Kusama شناخته می شود، به انجمن اتریوم به دلیل تایید اخیر ETF توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تبریک می گوید.

او به فرصت بالقوه ای اشاره کرد که می تواند در آینده همین وضعیت برای صندوق قابل معامله در بورس SHIB اتفاق بیفتد.

چشم انداز ETF SHIB و تمرکز فعلی Shytoshi

رهبر SHIB پستی را منتشر کرد که در آن به SHIB و دوستان Shibarium در اتریوم پس از اینکه ETH ETF سرانجام چراغ سبز تنظیم کننده SEC را دریافت کرد، تبریک گفت. او متعجب بود که آیا این می تواند راه را برای SHIB هموار کند و شاید اشاره کرد که یک ETF SHIB در آینده تصویب خواهد شد.

اما بدون صرف زمان زیادی برای بحث در مورد این رویداد فرضی، بدون صحبت بیشتر، او اظهار داشت که این چیزی است که جامعه در مورد آن بحث خواهد کرد، اما همچنان بر آنچه تیم SHIB خواهد آورد تمرکز خواهد کرد. او پیام خود را با هشتگ جذاب #Saytuned به پایان رساند.

SEC ETF های اتریوم را تایید می کند

در روز پنج‌شنبه، 24 می، کمیسیون بورس و اوراق بهادار سرانجام درخواست‌های ETF اتریوم را که در اوایل سال جاری توسط چندین شرکت وال استریت ارسال شده بودند، تأیید کرد. ETF ها شش ماه پس از چراغ سبز قانونگذار برای شناسایی ETF های بیت کوین در اواسط ژانویه تایید شدند.

اتریوم دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است، و این تایید یک نقطه عطف حیاتی برای صنعت کریپتو پس از ETF های نقطه ای BTC است. آنتونی پمپلیانو، سرمایه‌گذار مخاطره‌آمیز اخیراً در توییتی اعلام کرد که این حرکت آخرین سدی است که قبل از پذیرش کامل دارایی‌های کریپتو توسط وال استریت شکسته می‌شود.

مرتبط با

ETF های تایید شده اتریوم شامل موارد ارائه شده توسط BlackRock، Grayscale (یک ETF نقطه ای تبدیل شده از Ethereum Trust)، VanEck، Bitwise، Fidelity و Ark Invest می شود.

انتظار می‌رود این ETFهای اتریوم از نظر دارایی‌های تحت مدیریت بسیار کوچک‌تر باشند. به عنوان مثال، ETF Grayscale حدود 11 میلیارد دلار ETH دارد که بسیار کمتر از بیت کوین تراستی است که قبل از تبدیل شدن به یک ETF نقطه ای در اختیار داشت.

در اوایل این ماه، پس از اینکه SEC اخیراً از دو صرافی مستقر در ایالات متحده (Coinbase و Kraken) به دلیل باقی ماندن دارایی های سهام و اوراق بهادار ثبت نشده شکایت کرد، در اوایل این ماه، Ark، Grayscale و Fidelity مجبور شدند پرونده های ETF خود را تنظیم کنند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید