شیتوشی کوساما با توییت مرموز به ارتش SHIB می پردازد: جزئیات


تصویر جلد از طریق u.today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • “چیزی وجود دارد که همه ما به اشتراک می گذاریم”: شیتوشی کوساما
  • کوساما از ویتالیک بوترین تشکر کرد

شیتوشی کوساما، رهبر مرموز شیبا اینو که پس از ناپدید شدن ریوشی رهبری را به دست گرفت، پس از یک وقفه ده روزه، توییتی منتشر کرد. پیام او به ارتش SHIB احساسی مرموز دارد زیرا او تنها چیزی را که با ارتش SHIB به اشتراک می گذارد، به اشتراک می گذارد.

“چیزی وجود دارد که همه ما به اشتراک می گذاریم”: شیتوشی کوساما

کوساما اخیراً از پلتفرم رسانه اجتماعی X زیاد استفاده نکرده است. توییت قبلی دو هفته پیش منتشر شد. چند ساعت پیش، رهبر مرموز SHIB به طور فلسفی چیزی را که با ارتش SHIB به اشتراک می گذارد فاش کرد: “زیبایی ماه”.

با قضاوت بر اساس این توییت، کوساما زمان خود را صرف می کند، در طول کار سخت خود در پروژه های Shiba Inu خود و همچنین در مورد توسعه بیشتر SHIB کمی استراحت می کند. وی برای جامعه “آرام ترین محیط ها” را آرزو کرد. [holi(y)day] آخر هفته سال است.”

جهان اسلام روز 16 تا 17 ژوئن عید قربان را جشن می گیرد. دیگر تعطیلات (غیر اسلامی) این آخر هفته شامل روز سبزیجات تازه، روز جهانی ارسال خانواده، روز شکوفه، روز جهانی ذخیره مجدد و روز جهانی کودک آفریقایی است.

کوساما از ویتالیک بوترین تشکر کرد

در 5 ژوئن، رهبر اتریوم خلاصه‌ای از ویژگی‌های مورد نیاز برای یک پروژه رمزنگاری را برای جلب احترام ویتالیک بوترین منتشر کرد.

به آن فهرست، او یک هدف خوب عمومی را اضافه کرد که این پروژه در خدمت آن است (مانند یک پروژه هنری یا “موسسه خیریه مورد علاقه افراد مشهور”)، نوعی “مکانیک سرگرمی” که در مورد چیزی فراتر از یک چنین پروژه ایده آل است باید “بیش از 10 سال سن داشته باشد.”

مرتبط با

او خلاصه کرد که یک پروژه ایده‌آل برای او تضمین می‌کند که «حتی اگر تمام نشانه‌های درگیر در نهایت به صفر برسند، افراد عادی شرکت‌کننده از انجام آن خوشحال خواهند شد». ویتالیک خاطرنشان کرد: این هدف همواره توسط کسب و کارهای عادی و خیریه محقق شده است.

شیتوشی کوساما با استناد به این توییت مدعی شد که “فقط وارد یک جلسه شد تا دقیقاً آن را تعطیل کند.” او خاطرنشان کرد که تیم SHIB “در مقیاسی بسیار بزرگتر و بزرگتر از آن فکر می کرد.” او از بوترین به خاطر رعایت این معیارها برای مطابقت با شیبا اینو تشکر کرد و او را “ووفمایستر” نامید.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید