آیا باید انتظار داشته باشیم بیت کوین (BTC) به 60000 دلار، اتریوم (ETH) به 3500 دلار، Dogecoin (DOGE) به Pivot برسد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • رهبری اتریوم
  • هدف Dogecoin ایجاد زمینه جدیدی است

بیت کوین افزایش قابل توجهی را تجربه کرده است و با قدرتی که نشان دهنده احساسات مثبت بازار است، از چندین سطح مقاومت عبور کرده است. در حال حاضر قیمت آن در حدود 56000 دلار است. یک مشاهدات مهم عدم نوسان قبل از این افزایش است. به نظر می رسد که این امر به فشار کوتاه کمک کرده است، معامله گران نزولی را غافلگیر کرده و قیمت را به سمت بالا می کشد، زیرا آنها برای بستن موقعیت های خود عجله دارند.

سطوح پشتیبانی بیت کوین در حال حاضر به ترتیب 53000 دلار و 49645 دلار تعیین شده است. این با محدوده ادغام اخیر و میانگین متحرک 50 روزه مطابقت دارد. این سطوح برای بیت کوین برای حفظ حرکت صعودی خود بسیار مهم هستند. در سمت مقاومت، مانع فوری 58000 دلار است و به دنبال آن مانع روانی و مهم 60000 دلار است.

https://www.tradingview.com/
نمودار BTC/USDT از TradingView

دارایی بسیار بالاتر از میانگین متحرک خود معامله می شود و روند بیت کوین صعودی است. این نشانه ای است که ممکن است نشان دهنده فشار رو به بالا باشد. افزایش قابل توجه حجم معاملات در طول رالی نشان دهنده علاقه شدید خریداران و احتمال ادامه حرکت صعودی است.

در یک سناریوی صعودی، اگر بیت کوین بتواند مقاومت 58000 دلاری را برطرف کند، می تواند آستانه 60000 دلار را آزمایش کند. چنین حرکتی احتمالا مستلزم ادامه علاقه نهادی، تحولات مثبت در فضای ارزهای دیجیتال و حفظ یک محیط اقتصادی کلان مطلوب است.

رهبری اتریوم

اتریوم یک روند صعودی قوی داشته است و قیمت آن در حال حاضر در حدود 3225 دلار در نوسان است. حرکت صعودی ETH را بسیار بالاتر از میانگین های متحرک خود قرار داده است و به نظر می رسد هدف بعدی قیمت مورد انتظار 3500 دلار باشد. میانگین متحرک 50 روزه که در حال حاضر حدود 2650 دلار است و به دنبال آن میانگین متحرک 100 روزه در 2414 دلار قرار دارد، پشتوانه های کلیدی هستند که در طول تاریخ باعث شده اند که قیمت ها در زمان آزمایش مجدد بالاتر روند.

در مورد مقاومت، اتریوم قصد دارد این سطح را بشکند و به زودی سطح 3300 دلار را به چالش بکشد. یک حرکت پایدار بالاتر از این سطح می تواند در را به روی 3500 دلار باز کند، یک مانع روانی و فنی که می تواند فشار فروش ایجاد کند. با این حال، قدرت روند فعلی نشان می دهد که این مقاومت ممکن است به زودی آزمایش شود.

روند اتریوم به طور قطعی صعودی و با افزایش شدید و ثابت قیمت است. با این حال، به نظر می رسد این دارایی در قلمرو بیش از حد گرم شده است، همانطور که شاخص قدرت نسبی نشان می دهد، که روند نزدیک به شرایط خرید بیش از حد را نشان می دهد. از آنجایی که RSI اوج های جدیدی را که قیمت به آن رسیده است تأیید نمی کند، ممکن است واگرایی نیز رخ دهد که می تواند نشانه اولیه یک عقب نشینی بالقوه باشد.

اگر فشار خرید به روند خود ادامه دهد، اتریوم به راحتی می تواند به 3500 دلار برسد و به طور بالقوه از آن پیشی بگیرد. این احتمالاً با ادامه احساسات مثبت در بازار، پیشرفت در شبکه اتریوم و افزایش پذیرش بلاک چین پشتیبانی می شود.

هدف Dogecoin ایجاد زمینه جدیدی است

Dogecoin در حال حاضر در نقطه محوری قرار دارد که می تواند مسیر آن را در هفته های آینده مشخص کند. در حال حاضر نزدیک به 0.09152 دلار معامله می شود، DOGE افزایش فشار خرید را تجربه می کند و آن را به سمت سطح مقاومت کلیدی در 0.092 دلار سوق می دهد. این سطح نه تنها به دلیل تأثیر عدد گرد روانشناختی مهم است، بلکه به این دلیل که در گذشته به عنوان یک نقطه مقاومت قوی عمل کرده است. شکست بالاتر از این سطح می‌تواند نشان‌دهنده حرکت صعودی قوی باشد و به طور بالقوه منجر به افزایش عملکرد هنوز دیده نشده برای توکن شود.

پشتیبانی DOGE در حال حاضر 0.08451 دلار است که با میانگین متحرک 50 روزه مطابقت دارد. این میانگین متحرک از لحاظ تاریخی در طول روندهای صعودی پشتیبانی می‌کند و یک نقطه معکوس برای قیمت‌ها پس از عقب‌نشینی ارائه می‌دهد. پشتیبانی بیشتر در 0.08216 دلار است که با پایین ترین سطح اخیر که آزمایش شده و دست نخورده باقی مانده است مشخص شده است.

روند DOGE در حال حاضر صعودی است و قیمت بالاتر از میانگین متحرک 50 روزه و 100 روزه است که نشان دهنده احساسات مثبت در بین سرمایه گذاران است. میانگین های متحرک روند صعودی دارند که نشان دهنده قوی بودن روند است و ممکن است ادامه یابد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید