معاملات Shibarium با اشاره به تغییر قابل توجه به سمت حمایت افزایش می یابد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پس از روزها کاهش مداوم، تراکنش های روزانه Shiba Inu layer-2 Shibarium در 14 ژانویه افزایش یافت.

در اواخر دسامبر، Shibarium شاهد بود که تراکنش های روزانه خود به طور مداوم در حدود 7.5 میلیون ثابت باقی می ماند. این امر منجر به رشد سریع پلتفرم لایه 2 شده است و تا ابتدای سال 2024 از مرز 250 میلیون تراکنش فراتر رفته است.

با این حال، طی هفته گذشته روند رشد به طور قابل توجهی کاهش یافته است، به طوری که تراکنش های روزانه شیباریوم از اوج 7.8 میلیون تراکنش روزانه در 13 ژانویه به 1.16 میلیون تراکنش کاهش یافته است.

به عنوان یک بازگشت، 24 ساعت گذشته شاهد افزایش تراکنش ها از 1.16 میلیون به 1.97 میلیون بودیم.

رشد تراکنش با Gate.io، یکی از صرافی‌های پیشرو ارزهای دیجیتال، همزمان است که از Shibarium پشتیبانی می‌کند. توسعه در تاریخ اعلام شد: X توسط لوسییکی از اعضای تیم Shiba Inu از Gate.io برای ارائه پشتیبانی Shibarium تمجید می کند.

این حرکت به کاربران این امکان را می دهد که به راحتی Bone را از طریق صرافی Gate.io خریداری کرده و آن را به Shibarium ارسال کنند.

معیارهای شبکه Shibarium از زمان راه اندازی آن در آگوست 2023 افزایش یافته است. تعداد کل معاملات در حال حاضر 285,079,328 است. آدرس های کیف پول در حال حاضر 1,333,045 است که تعداد کل بلاک ها 2,657,777 است.

در زمان نوشتن این مقاله، SHIB با 3.24 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 0.0000095 دلار رسید. Bone ShibaSwap (BONE)، توکن گاز پلت فرم لایه 2 Shibarium، به اخبار بازار سهام واکنش مثبت نشان داد و با 7.02 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته، 0.664 دلار معامله شد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید