مجموع ارزش قفل شده Shibarium به 93.6 میلیارد SHIB می رسد: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shibarium، محلول پوسته‌گذاری لایه 2 اکوسیستم Shiba Inu، شاهد افزایش جزئی در مقدار کل قفل شده (TVL) بود. این معیار از 2.15 میلیون دلار در 21 می به 2.42 میلیون دلار امروز افزایش یافت. این حرکتی است که بیش از 12 درصد را تشکیل می دهد. بر اساس داده‌های DeFiLlama، فراتر از رشد قابل مشاهده، افزایش TVL شاهدی بر افزایش استفاده از Shibarium است که تا اوایل ژانویه کمتر از 1 میلیون دلار قفل شده بود.

مرتبط با

ارزش قفل شده فعلی 2.42 میلیون دلار دقیقاً معادل 93،653،250،774 SHIB است که در پروتکل های مختلف میزبانی شده روی پلتفرم قفل شده اند. از امروز، بزرگترین DApp در Shibarium Woofswap است که به عنوان اولین تبادل غیرمتمرکز Ve(3،3) در شبکه لایه 2 شناخته می شود. Woofsa با 1.68 میلیون دلار بر TVL غالب است.

ChewySwap، MARSWAP، DogSwap و PunkSwap با 443,435 دلار پنج جایگاه اول را به خود اختصاص داده اند. 178,135 دلار; در TVL، آنها به ترتیب 56232 دلار و 37264 دلار هستند. بسیاری از مردم Shibarium را در مقایسه با همتایان خود مانند Polygon، Arbitrum و Optimism به عنوان یک لباس سطح 2 دست کم ارزیابی می کنند.

اما با انتقال اخیر ShibaSwap از شبکه اصلی اتریوم به Shibarium، شانس DeFi ممکن است به زودی تغییر کند. این پروتکل اولین DEX در Shiba Inu، پایگاه کاربر بزرگی را با TVL 28.9 دلار جمع آوری کرده است، رقمی که می تواند چشم انداز Shibarium را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

مرتبط با

نوآوری های بیشتری در Shibarium برای بهبود عملکرد کلی در حال انجام است. این پروتکل هفته‌ها پیش تحت یک ارتقای هارد فورک بزرگ قرار گرفت زیرا منتظر دوره جدیدی از هزینه‌های گاز سریع‌تر، کم‌هزینه‌تر و قابل پیش‌بینی‌تر است، حتی در مواقع ازدحام شبکه.

Shibarium در یک محیط بسیار رقابتی عمل می کند و توسعه دهندگان اصلی در جامعه به دنبال افزایش تعامل، تقویت نوآوری و شبکه با شرکای جدید برای حمایت از برنامه و رشد بلند مدت هستند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید