Shibarium: هزاران پروژه با مشارکت های متعدد به شبکه L2 خواهند پیوست – نماینده SHIB


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کارشناس بازاریابی، لوسی، یکی از اعضای تیم Shiba Inu، از پلتفرم رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق) برای خطاب به جامعه SHIB و دادن پیام مثبت دیگری در مورد آینده Shibarium به آنها استفاده کرد.

با این حال، بسیاری از اعضای ارتش SHIB شک دارند و از تیم SHIB می‌خواهند توسعه به‌روزرسانی‌هایی را که مدت‌ها وعده آن را داده‌اند، سرعت بخشد.

در همین حال، جامعه SHIB نزدیک به دویست میلیون نفر دیگر را به کیف پول های بی پایان فرستاده است.

شیباریوم با هدف اجرای 1000 پروژه

لوسی، معروف به @LucieSHIB در

علاوه بر این، لوسی اضافه کرد که برای اعضای ارتش SHIB که تا اینجا پیش رفته اند و از تیم توسعه حمایت کرده اند، اکنون تسلیم شدن فایده ای ندارد. لوسی سپس توصیه هایی را در مورد نحوه انتخاب پروژه های جدید ساخته شده در شیباریوم به اشتراک گذاشت. کاربران می‌توانند از پروژه‌هایی که با آنها همپوشانی دارند پشتیبانی کنند و وایت‌پیپرها، بنیادها، تیم‌ها، مزایا و غیره خود را به اشتراک بگذارند. او معتقد است که باید آن را به طور جامع تحلیل کنند. لوسی تأکید کرد که تحقیقات جامع در اینجا حرف اول را می زند. او همچنین از طریق یک هشتگ به Shiba Inu Metaverse اشاره کرد.

واکنش متفاوت جامعه به این فراخوان

واکنش جامعه SHIB به این توییت متفاوت بود. برخی از کاربران آشکارا شک داشتند که تیم SHIB می تواند فراتر از برنامه ریزی و نوید دادن به پیشرفت های جدید باشد. یکی از طرفداران SHIB نوشت که مدت هاست خبری از اتفاقی که برای Shiba Inu Metaverse افتاده است وجود ندارد.

با این حال، بسیاری از مفسران توسعه دهندگان پروژه SHIB را تحسین کردند و نظرات خوش بینانه و مشتاقانه ای را منتشر کردند.

نزدیک به 200 میلیون SHIB سوزانده شد

طبق یک توییت اخیر از Shibburn، در هفت روز گذشته جامعه SHIB مجموع 197991784 SHIBنرخ سوختن را 21.28 درصد افزایش داد.

چندین بار در هفته گذشته میزان سوختگی روزانه SHIB افزایش چشمگیری را نشان داد. به ویژه، در روز پنجشنبه بیش از 4,240 درصد افزایش یافت و 15,712,916 SHIB به کیف پول های غیرقابل مصرف منتقل شد. نرخ سوختگی در روز یکشنبه 4907 درصد افزایش یافت.

در مورد آخرین سوختگی ها، تنها 3,783,996 SHIB در 24 ساعت گذشته تخریب شده است که 80.48 درصد کاهش داشته است.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید