Shibarium به نقاط عطف خدمات جدید بزرگی رسیده است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بلاک چین لایه 2 Shibarium همچنان از نظر کاربردی به گسترش خود ادامه می دهد زیرا خوانش معیارهای کلیدی آن به بالاترین حد خود می رسد. طی پنج روز گذشته، شیباریوم از نظر کاربرد به رکوردهای خیره کننده بسیاری دست یافته است.

در همین حال، قیمت SHIB نتوانست از مقاومت 0.00001004 دلار بالاتر برود و دوباره سقوط کرد و یک صفر اضافی به خود اضافه کرد.

شیباریوم به نقاط عطف حماسی می رسد

طبق گفته کاوشگر Shibariumscan، Shibarium طی پنج روز گذشته تعداد خیره کننده ای از تراکنش ها را اضافه کرده است که از 223,929,052 در روز شنبه 30 دسامبر به 256,620,883 تا کنون رسیده است. این یعنی افزایش 33 میلیونی نقل و انتقالات در کمتر از یک هفته. در مجموع 254.704 میلیون تراکنش تا کنون تایید شده است و انتظار می رود بقیه آنها تکمیل شوند.

دومین معیار مهم رشد شیباریوم تعداد کل کیف پول های بلاک چین متصل به این شبکه است. نزدیک به 6000 کیف پول اضافه کرد تا به 1,326,849 برسد و در حال حاضر به 1,320,704 رسیده است.

تعداد نقل و انتقالات روزانه در شیباریوم نیز نسبت به روز چهارشنبه افزایش یافته و از 7.84 میلیون در پایان دسامبر به 4.37 میلیون نفر کاهش یافته است. در زمان نگارش این مقاله، تعداد کل معاملات روزانه 6.19 میلیون تراکنش است که نتیجه افزایش دو روزه است.

SHIB نمی تواند از صفر جدید دور بماند

پس از سقوط 7 درصدی بیت کوین، افت 14 درصدی قیمت شیبا اینو در روز چهارشنبه، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ SHIB با الهام از میم ها به لطف بیت کوین 0.00001 دلار از دست رفته خود را به دست آورد. او چندین بار تلاش کرد تا آن را پس بگیرد.

افزایش 9.94 درصدی SHIB با کاهش 3 درصدی مواجه شد و این فرصت از SHIB سلب شد. در زمان نوشتن این مقاله، میم کوین برجسته با قیمت 0.00000970 دلار تغییر می‌کند.

سقوط قیمت بیت کوین به دلیل یک مقاله پیش بینی منتشر شده توسط Matrixport بود که بیان می کرد انتظار دارد SEC فعلا تمام ETF های بیت کوین را رد کند. این بلافاصله منجر به تعداد زیادی انحلال در بازار ارزهای دیجیتال شد. پوزیشن های کریپتو به ارزش 730 میلیون دلار حذف شدند.

بنیانگذار شیباریوم دوست، همانطور که اخیرا توسط U.Today گزارش شده است بازار PawZone اعلام کرد او معتقد است که به دنبال تصویب ETF بیت کوین، جهان ممکن است در آینده شاهد ETF های SHIB یا PAW باشد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید