Shibarium به نقاط عطف جدید می رسد: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • شیباریوم رکوردهای جدیدی را شکست و به بالاترین سطح روز رسید
  • تیم شیبا اینو نوع جدیدی از NFT ها را معرفی می کند

آخرین به‌روزرسانی از کاوشگر Shibariumscan نشان می‌دهد که Shibarium، بلاک چین لایه ۲ ایجاد شده برای رمزارز محبوب Shiba Inu، توانسته به دو نقطه عطف مهم برسد. هر دو به طور قابل توجهی افزایش سود Shibarium را نشان می دهند.

در همین حال، قیمت دومین ارز دیجیتال بزرگ با مضمون سگ، SHIB، در حال معامله است و تاکنون نتوانسته به صفر ششم برسد. در زمان نگارش این مقاله، شیبا اینو با قیمت 0.00000971 دلار در حال تغییر است.

شیباریوم رکوردهای جدیدی را شکست و به بالاترین سطح روز رسید

منبع داده های ذکر شده نشان می دهد که Shibarium سرانجام پس از تقریباً دو ماه پیشرفت آهسته به رکورد جدیدی دست یافته است و تعداد تراکنش ها از 360 میلیون فراتر رفته است. تعداد کل نقل و انتقالات روزانه در حال حاضر 360,936,003 است. در 20 ژانویه این رقم 297.2 میلیون بود، یعنی افزایش 20 روز گذشته 63 میلیون را پوشش می دهد.

تعداد تراکنش های روزانه نیز افزایش چشمگیری داشت و در نهایت دوباره به سطح سه میلیونی رسید. فعالیت معاملات روزانه توانسته است در چند روز اخیر به این میزان افزایش یابد. از 1.07 میلیون در 16 فوریه به 2.44 میلیون در 18 فوریه رسید و اکنون به سه میلیون رسیده است.

این بالاترین مقدار برای این معیار کلیدی از 28 ژانویه است که 2.93 میلیون نقل و انتقال روزانه را نشان داد. تعداد کیف پول های متصل به راه حل Layer-2 نیز افزایش یافت و به 1,358,306 رسید.

تیم شیبا اینو نوع جدیدی از NFT ها را معرفی می کند

اخیراً توسعه‌دهنده اصلی تیم SHIB که با نام مستعار Shytoshi Kusama شناخته می‌شود و دیگر اعضای تیم اعلام کردند که NFT‌های Sheboshis به زودی بر روی استاندارد توکن جدید مبتنی بر اتریوم ERC-404 راه‌اندازی خواهند شد.

این NFT های ایجاد شده برای بخش زن ارتش SHIB (از این رو عنوان “She-boshis”) را می توان توسط کاربران SHIB که قبلا NFT های مجموعه Shiboshis دارند ادعا کرد. شیتوشی کوساما در آخرین شماره مجله شیب که در روز ولنتاین منتشر شد در این مورد صحبت کرد.

Sheboshis همراه با مجموعه Shiboshis که قبلا راه اندازی شده بود، از اتریوم به Shibarium پل خواهد شد.

توسعه دهنده اصلی SHIB همچنین به ارتقای بازی Shiba Eternity اشاره کرد. این ارتقاء باگ ​​ها و مشکلات تقلب شناسایی شده در این بازی را برطرف می کند. علاوه بر این، تیم در تلاش است تا فرصت های بازی به برد و شرط به برد را برای بازیکنان تکمیل کند.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید