Shibarium Partner Bad Idea AI (BAD) هشدار حیاتی به ارتش SHIB صادر کرد


تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • تیم بد یک هشدار مهم داد
  • سوختگی شیب خیلی زیاد می شود

Bad Idea AI، شریک اصلی تیم SHIB و شبکه لایه 2 Shibarium، هشداری درباره تهدید کلاهبرداری جدید برای ارتش SHIB صادر کرده است. کاربران رمزارزها اغلب مجبورند با کلاهبرداری ها، هک ها و حملات فیشینگ، به ویژه ارزهای دیجیتالی که قبلا تاسیس شده اند یا تصور می شود پتانسیل زیادی دارند و در حال حاضر در حال افزایش هستند، دست و پنجه نرم کنند.

از آنجایی که BAD به نوعی با Shibarium و دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ، Shiba Inu مرتبط است، اکنون کاربران آن نیز مورد حمله قرار گرفته اند.

تیم بد یک هشدار مهم داد

حساب رسمی هوش مصنوعی Bad Idea از جوامع BAD و Shiba Inu خواسته است تا به آنها در مورد موج جدیدی از کلاهبرداری ها هشدار دهد. بر اساس این توییت، کلاهبرداران گروهی را در تلگرام راه‌اندازی کردند که با کاربران تماس می‌گرفت و توکن‌های BAD را به صورت ایردراپ به آنها ارائه می‌داد.

حساب رسمی BAD به بینندگان یادآوری کرد که ایردراپ نمی شود و به کاربران هشدار داد که در این دام نیفتند. این توییت همچنین از جوامع BAD و SHIB می‌خواهد تا همیشه چنین پیشنهادات مشکوکی را از طریق کانال‌های رسمی Bad Idea تأیید کنند، به‌ویژه زمانی که کیف پول‌ها و دارایی‌های ارزهای دیجیتال در معرض خطر هستند. آنها همچنین به جوامع هشدار دادند که در FOMO (مخفف “ترس از دست دادن”) و طمع قرار نگیرند زیرا اینها “بردارهایی برای هک کردن و تلاش های فیشینگ” هستند.

در اوایل این هفته، لوسی، مدیر بازاریابی Shiba Inu، همچنین هشداری به جامعه SHIB در مورد وضعیت بی ثبات فعلی در بازار ارزهای دیجیتال صادر کرد. لوسی اظهار داشت که بازار اکنون در انتظار تصمیم ETF بیت کوین است و قیمت ها در حال افزایش و کاهش هستند زیرا سرمایه گذاران سعی می کنند نتیجه را پیش بینی کنند. آلت‌کوین‌ها به دلیل «کوچک‌تر و ریسک‌پذیرتر بودن» از بیت‌کوین ضربه می‌خورند. او در توییتی نوشت: «این یک ترن هوایی است، پس مراقب باشید، این یک بازی سریع است.

سوختگی شیب خیلی زیاد می شود

طبق گزارش ردیاب کیف پول Shibburn، در 24 ساعت گذشته جامعه شیبا اینو 33,078,031 سکه میم SHIB را دفع کرده است. میزان سوختگی SHIB 693.07 درصد قابل توجه را نشان داد. تاکنون 9 سوزانده شده است. بزرگترین آنها اکثر مم سکه های فوق الذکر را در 16 ساعت پیش حمل می کرد – 30,979,949 SHIB. دومین مورد بزرگ شامل 1000000 SHIB بود.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید