Shibarium در میان رشد سریع به 1 میلیون کیف پول می رسد، SHIB هنوز نتوانسته است به عقب بیفتد


فعالیت شبکه Shibarium علیرغم کاهش بیش از 20 درصدی قیمت SHIB از زمان راه اندازی پر سر و صدا شبکه Tier-2 افزایش یافته است.

تعداد کل کیف‌پول‌ها در شبکه بلاک‌چینی Shiba Inu که به تازگی راه‌اندازی شده است، از مرز یک میلیون عبور کرده است که از زمان راه‌اندازی مجدد آن بسیار سریع افزایش یافته است.

این نقطه عطف که توسط تیم رسمی Shibarium در یک پست وبلاگ منتشر شده در 3 سپتامبر اعلام شد، به این معنی است که حداقل 900000 کیف پول از زمان راه اندازی Shibarium در 28 آگوست و تنها دو هفته پس از شروع به کار شبکه Shibarium اضافه شده است، البته با برخی موارد فنی. اشکالات در راه است.

طبق داده‌های محقق بلاک چین شیباریوم، تا ساعت 05:04 UTC در 3 سپتامبر، نزدیک به 100000 تراکنش انجام شد که اوج فعالیت 132000 تراکنش در 25 اوت تعیین شد.

فعالیت در شبکه شیباریوم از ابتدا. منبع: Shibarium.io

در حالی که فعالیت شبکه افزایش یافته است، مقدار کل (TVL) قفل شده در شبکه Shibarium هنوز در پاسخ افزایش پیدا نکرده است. در زمان انتشار، TVL Shibarium تنها 1.06 میلیون دلار است که نشان می دهد کاربران فقط از مقادیر بسیار کمی سرمایه در شبکه استفاده می کنند.

ارزش کل (TVL) قفل شده در شبکه Shibarium. منبع: DeFiLlama

توسعه دهندگان Shibarium در پست وبلاگ خود اظهار داشتند که در حال حاضر با تعدادی از پل های شخص ثالث همکاری می کنند تا به سرمایه گذاران کمک کنند تا توکن های دیگر را به بلاک چین جدید متصل کنند.

علاوه بر این، تیم برنامه‌های خود را برای کنار گذاشتن قرارداد برای توکن دولتی Bone (BONE) اعلام کرد و افزود که در هفته‌های آینده به دنبال افزودن اعتبار‌دهنده‌های بیشتری به شبکه است.

از اول سپتامبر، کاربران Shibarium می‌توانستند از Shiba Inu (SHIB)، Bone (BONE)، Leash (LEASH) و بسیاری دیگر توکن‌ها در شبکه Shibarium برای قرض دادن، قرض گرفتن و سهام توکن‌ها برای کسب پاداش استفاده کنند.

در حالی که بسیاری از دارندگان Shiba Inu انتظار افزایش شدید قیمت توکن‌های مختلف اکوسیستم Shiba Inu را پس از راه‌اندازی Shibarium داشتند، قیمت کلی توکن‌های SHIB، BONE و LEASH شاهد افزایش مورد انتظار نبود.

مرتبط با: پس از راه اندازی مجدد پل توسط توسعه دهندگان SHIB، تعداد کیف پول های Shibarium از 100 هزار فراتر رفت

طبق داده‌های CoinGecko، اگرچه Shibarium پیش از راه‌اندازی خود شاهد پیشرفت‌های متوسطی بود، قیمت SHIB از زمان راه‌اندازی ناموفق آن در ۱۶ آگوست بیش از ۲۰ درصد کاهش یافته است.

قیمت شیبا اینو (SHIB) در 30 روز گذشته. منبع: CoinGecko

مقادیر مربوط به توکن‌های اکوسیستم شیبا اینو بسیار بهتر عمل نکردند. قیمت BONE طی 14 روز گذشته 15 درصد کاهش داشته است، در حالی که LEASH در همان بازه زمانی 14.2 درصد کاهش یافته است.

آسیا اکسپرس: ایردراپ ملی تایلند، کاربران دلیو ویران شده، برترین کشور رمزنگاری ویتنام


نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید