شیباریوم با افزایش 209 درصدی تراکنش ها در آستانه یک رکورد بزرگ است.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shibarium، محلول لایه‌بندی لایه ۲ مرتبط با اکوسیستم شیبا اینو (SHIB)، به روند صعودی جدید در بازار پاسخ مثبت می‌دهد. تعداد کل تراکنش های شیباریوم در یک دوره هفت روزه پرید از 6000 در 14 می به 18560 در 20 می افزایش یافت. این جهش با افزایش بیش از 209 درصد مطابقت دارد.

مرتبط با

شیباریوم یک پروتکل بلاک چین منحصر به فرد با جامعه ای پر رونق در اطراف آن است. برای هفته‌ها، تعداد تراکنش‌های Shibarium نسبتاً ثابت باقی ماند، اما زمانی که تیم Shiba Inu هارد فورک Shibarium را در شبکه اصلی راه‌اندازی کرد، روند تغییر کرد. این یک چرخش برای پروتکل اتریوم L2 بود.

با رونق معاملات، شیباریوم اکنون قصد دارد رکورد 420 میلیون تراکنش کل را بشکند. در حالی که جدول زمانی برای دستیابی به این امر در حال حاضر نامشخص است، شیباریوم کاتالیزور مناسبی برای کمک به ارتقای موقعیت کلی خود به سطح جدیدی دارد.

پس از راه اندازی هارد فورک شیباریومتیم شیبا اینو همچنین به صرافی غیرمتمرکز پیشرو اکوسیستم (DEX) منتقل شد. ShibaSwap به Shibarium. حرکت از ShibaSwap به Shibarium یک تغییر پارادایم برای اکوسیستم نشان داد زیرا DEX میزبان تراکنش هایی بود که ظرفیت تغییر چشم انداز پروژه میم کوین را داشت.

مرتبط با

مزیت در حال حاضر با تأثیر متناظر بر قیمت ظاهر می شود. شیبا اینو در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.00002568 دلار عوض می شود، 6.88٪ در 24 ساعت افزایش یافت تا رشد کلی در بازار گسترده تر را تقلید کند. به عنوان نشانه ای مرتبط با اکوسیستم اتریوم، SHIB می تواند از راه اندازی بالقوه یک محصول نقطه ای ETH ETF توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بهره مند شود.

در آن زمان، شانس تایید این محصول کمتر از 25 درصد بود. اما تحلیلگران بلومبرگ ETF نرخ های خود را افزایش داد به سطح عظیم 75 درصد رسید و بازار را در یک روند صعودی قرار داد. در صورت تایید، قیمت ETH ممکن است قدرت صعودی بیشتری را نشان دهد و احتمالاً تأثیر منفی بر شیبا اینو نیز خواهد داشت.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید