Shibarium نزدیک به عبور از نقطه عطف اصلی


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

محلول مقیاس‌پذیری لایه ۲ اتریوم مبتنی بر شیبا Inu Shibarium چشم‌انداز رشد متفاوتی را نشان می‌دهد و به زودی به یک نقطه عطف مهم دست می‌یابد. طبق داده‌های کاوشگر خصوصی Shibariumscan، هدف پروتکل L2 رسیدن به نقطه عطف تولید کل بلوک 5،000،000 است.

آمارهای نامنظم شیباریوم

شیباریوم از زمان تأسیس خود، نرخ رشد ثابتی را در تمام معیارهای کلیدی به جز تعداد نامنظم تراکنش‌های روزانه حفظ کرده است. علیرغم قدرت بخشیدن به یکی از پر جنب و جوش ترین اکوسیستم های Web3، میانگین تعداد تراکنش های روزانه از حداقل 1 میلیون تراکنش در سه ماهه چهارم 2023 به تنها 5150 مورد کاهش یافته است.

مرتبط با

با وجود این کاهش حماسی، تولید بلوک ثابت باقی می ماند. در زمان نگارش این مقاله، در مجموع 4,900,607 بلوک در شیباریوم تولید شده است که تنها 99,393 بلوک باقی مانده است و به نقطه عطف 5 میلیون رسیده است. با سرعت فعلی خود، احتمالاً قبل از پایان سه ماهه دوم به این رکورد خواهد رسید.

اطلاعات مهم دیگر در مورد شیباریوم کل تراکنش ها و ویژگی های آدرس کیف پول است. در حالی که تعداد کل تراکنش ها 417 میلیون و 549 هزار و 926 تراکنش بود، تعداد آدرس کیف پول ها 1 میلیون و 803 هزار و 996 تراکنش تعیین شد. این داده ها نشان می دهد که Shibarium در اکوسیستم dApp خودش در حال توسعه است.

ارتقا Shibarium با ShibaSwap

شیباریوم از زمان آغاز به کار خود در آگوست 2023 مسیر رشد خود را تا حد زیادی به صورت ارگانیک ترسیم کرده است. این در شرف تغییر است زیرا پروتکل از ShibaSwap به عنوان مبادله غیرمتمرکز غالب خود (DEX) استقبال می کند.

مرتبط با

به عنوان صرافی با بسیاری از بازدیدکنندگان منحصر به فرد، انتظار این است که در دراز مدت، ShibaSwap بتواند به افزایش بازده تراکنش ها و جذب کاربران جدید به اکوسیستم شیباریوم کمک کند.

در حالی که اکوسیستم Ethereum L2 در حال ثبت رقابت شدید است، Shibarium به دنبال آخرین رویداد هارد فورک در شبکه اصلی است. با سرعت بالاتر، هزینه گاز قابل پیش بینی و حجم معاملات، رسیدن به نقطه عطف مورد انتظار اجتناب ناپذیر به نظر می رسد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید